03. 03. 2021 11:38 | ANKARA/rd

Túžila po vyhladení vrások, po zvláštnom zákroku však skončila s hnisom a opuchmi na tvári

Kozmetička jej pred zákrokom odporučila, aby súhlasila s inou variantou, detaily jej z bizarného dôvodu povedať odmietla.

Žena pred a po zákroku.
Žena pred a po zákroku. Foto: Reprofoto: YouTube/Ihlas Haber Ajansi

Túžba dať si vyhladiť vrásky sa skončila poškodením zdravia. Filiz Demetová za týmto účelom navštívila kliniku v meste Kahramanmaras na juhovýchode Turecka. Píše tamojší web Sözcu.

Zámer však skončil hrozivými popáleninami a hnisom na tvári, ako aj krvácaním z očí. Kozmetička jej vraj pred samotným zákrokom odporučila, aby súhlasila s inou variantou.

„Povedala mi, že fíling (výplň vrások bez injekcií), nie je trvalým riešením a vrásky sa mi po šiestich mesiacoch na čele opäť objavia," hovorí 40-ročná Filiz.

„Navrhla mi inú metódu. Keď som sa spýtala, čo to je, odpovedala mi, že keby mi to prezradila, mala by som strach a výsledok by bol zlý, pretože by som do vesmíru šírila zlú energiu. Trvala však na tom, že moja tvár bude vyzerať ako detská," doplnila.

Po zákroku, ktorý ju vyšiel v prepočte na 300 eur, začala na tvári cítiť opuchy a podliatiny. Po návrate domov jej tvár doslova začala horieť, vytekal z nej hnis a z opuchnutých očí jej tiekla krv.

Pre početné zranenia nebola schopná pracovať, a tak si najala právnika, aby prípad dali na súd. „Sú to mäsiari a nie odborníci," uzavrela žena, ktorá má podľa vlastných slov viacero negatívnych skúseností s tamojšími salónmi.


Zdroj: YouTube/Ihlas Haber Ajansi

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?