23. 06. 2016 06:20 | MINNEAPOLIS/TASR

Výsledky testov DNA. Je väzeň z Colorada Princeov syn?

Spevák zomrel 21. apríla ako bezdetný a nezanechal závet.

Nielen americkú hudobnú scénu, ale umelcov na celej planéte šokovala dnes správa o nečakanom úmrtí hudobnej ikony Princea.
Nielen americkú hudobnú scénu, ale umelcov na celej planéte šokovala dnes správa o nečakanom úmrtí hudobnej ikony Princea. Foto: TASR

Testy DNA ukázali, že väzeň z amerického štátu Colorado, Carlin Q. Williams, nie je synom zosnulého popového speváka Princea a preto nemôže zdediť jeho majetok v hodnote do 300 miliónov dolárov.

Agentúre AP to prezradila pod podmienkou zachovania svojej anonymity osoba, ktorá videla zapečatený dokument s výsledkami testov DNA. Táto osoba tak potvrdila výsledky testov DNA, o ktorých ako prvá informovala webová stránka TMZ s odvolaním na zdroje priamo oboznámené s prípadom.

Williams v čestnom vyhlásení predloženom súdu napísal, že jeho matka Marsha Hensonová mala v júli 1976 pohlavný styk so spevákom Princeom. V apríli nasledujúceho roku sa jej potom narodil syn Calvin.

Podanie bolo predložené na súd v okrese Carver v štáte Minnesota, kde sa nachádza Princeovo sídlo Paisley Park. Ak by testy DNA potvrdili, že Williams je skutočne synom známeho speváka, podľa minnesotských zákonov by sa stal jeho prvým dedičom a v dedičskom konaní by dostal prednosť pred Princeovými súrodencami. Spevák zomrel 21. apríla ako bezdetný a nezanechal závet.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?