22. 11. 2016 12:00 | MEXIKO/iDnes, zv

Preplastikovaná obluda doplatila na svoju záľubu. Toto je nechutné

Mexičanka trpí poriadnymi bolesťami.

Sabrina Sabrok
Sabrina Sabrok Foto: Youtube/SabrinaSabrok
Sabrina Sabrok (39) je známa plastiková maniačka z Mexika. Táto "modelka" si ľahla pod nôž už neuveriteľných 60-krát. V tejto záľube by rada pokračovala, no posledný zákrok ju zabrzdil. Hrozí jej gangréna.

Mexičanka trpí poriadnymi bolesťami. Koža okolo implantátov jej začala hniť a silikón sa jej nedoformuje. „Nemôžem chodiť na podpätkoch. To mi dosť prekáža pri práci. Keď kráčam, viac sa trasiem a bolí to. Nemôžem ani chodiť cvičiť, čiže sa nemôžem neustále udržiavať vo forme a to mi opäť prekáža v práci," vyjadrila sa podľa iDnes.cz Sabrina.


Z implantátu jej začala vytekať tekutina, ktorá jej môže spôsobiť vážne problémy. Najväčší strach má ale z gangrény. Za plastické operácia zaplatila doteraz viac ako 900-tisíc eur. Ani jeden utratený cent však neľutuje.

Peniaze za posledný zákrok chce vrátiť späť. Sabrina pripisuje všetky svoje zdravotné problémy neskúsenému chirurgovi. „Chcem, aby mi vrátil peniaze a mohla som ísť na ďalšiu plastiku, ktorá má dá dokopy. On to pokazil, mal by to preto napraviť," dodala s cennou radou, aby si každý pred návštevou kliniky vždy overil, kto ho bude operovať.

Zdroj:Instagram/sabrinasabrok

Zdroj:Instagram/sabrinasabrok

Zdroj:Instagram/sabrinasabrok

Zdroj:Instagram/sabrinasabrok

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?