23. 11. 2016 14:55 | USA/TASR

Bol násilný k deťom? Takto skončilo vyšetrovanie Brada Pitta

Známeho herca podozrievali, že sa násilnícky správal voči 15-ročnému synov.

Na snímke Brad Pitt a Angelina Jolie počas scény z filmu By the Sea.
Na snímke Brad Pitt a Angelina Jolie počas scény z filmu By the Sea. Foto: TASR

FBI nevznesie obvinenie voči americkému hercovi Bradovi Pittovi. Ide o výsledok preverovania informácie o hercovom nevhodnom správaní sa voči svojim deťom počas letu súkromným lietadlom. FBI tým kauzu definitívne uzavrela.

Známeho herca podozrievali, že sa v septembri násilnícky správal voči 15-ročnému synovi Maddoxovi, keď sa celá rodina vracala súkromným lietadlom z Francúzska do Los Angeles. Po tomto incidente Pittova manželka, Angelina Jolie, podala žiadosť o rozvod.

K podobnému záveru ako FBI pred časom po svojom vyšetrovaní dospel aj úrad pre záležitosti rodiny a detí v Los Angeles, ktorý robil vlastné vyšetrovanie podozrení.

Archívna snímka
Archívna snímka Foto: TASR
 

Jolie ako príčinu pre rozvod uviedla neprekonateľné rozpory. Podľa analytikov ráta s tým, že súd jej pririekne výhradné právo na starostlivosť a výchovu ich šiestich detí. Rozhodnutie FBI i sociálneho úradu v Los Angeles však môže poslúžiť Pittovi na to, aby mu súd priznal právo na striedavú starostlivosť. Teraz má deti v opatere matka a Pitt ich má právo len navštevovať.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?