17. 03. 2017 10:15 | USA/dg

Selena Gomez šokovala fanúšikov. Otvorene priznala závislosť

Americká speváčka a herečka sa objavila na titulnej fotke aprílového vydania prestížneho módneho časopisu.

Selena Gomez na titulnej fotke aprílového vydania prestížneho módneho magazínu
Selena Gomez na titulnej fotke aprílového vydania prestížneho módneho magazínu Foto: Instagram/voguemagazine

Byť najsledovanejšou osobou na sociálnej sieti je rozhodne zaväzujúce. Ten pocit pozná najlepšie Selena Gomez, ktorá má na Instagrame neuveriteľných 113 miliónov fanúšikov. Dvadsaťštyriročná speváčka a herečka v rozhovore pre prestížny módny magazín Vogue priznala, že jej to celé prerástlo cez hlavu.

Zdroj: Instagram/selenagomez

Aplikáciu si zo svojho telefónu odstránila. Ku svojmu kontu už nemá ani heslo, o všetko sa stará jej asistent. Selena dokonca uvažuje o tom, že zo sociálnych sietí zmizne úplne. „Hneď, ako som sa stala najsledovanejšou osobou na Instagrame, trochu som spanikárila,“ hovorí bývalá disneyovská hviezdička. „Začalo ma to zožierať. Zobúdzala som sa s tým a líhala do postele, bola som závislá,“ priznáva sa speváčka.

Zdroj: Instagram/selenagomez

V rozhovore tiež prehovorila o svojich problémoch, pre ktoré zrušila viac ako 30 koncertov minuloročného turné. „Bola som v depresii, cítila som úzkosť. Predtým, ako som šla na pódium alebo hneď po vystúpení som mala záchvaty paniky. Vedela som, že nie som v pohode. Cítila som, že nedávam zo seba všetko a fanúšikovia to tiež cítili,“ hovorí otvorene Selena, ktorá momentálne randí s raperom The Weeknd-om.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?