29. 03. 2017 12:30 | USA/dg

Bývalá modelka vyhrala boj s drogami. Dnes je šťastná a opäť krásna

Jael Strauss sa stala známou vďaka súťaži Amerika hľadá topmodelku.

Takto vyzerala Jael v roku 2012
Takto vyzerala Jael v roku 2012 Foto: CBS

Jael Strauss preslávila súťaž Amerika hľadá topmodelku (America’s Next Top Model), ktorej sa zúčastnila v roku 2007. Odvtedy ubehlo 10 rokov a Jael si medzičasom prešla neľahkým obdobím.

Po skončení súťaže sa stala závislou od drog, čo sa ukázalo aj na jej výzore. Účastníčka ôsmej série užívala metamfetamín. Skončila na ulici a jej rodina sa obávala najhoršieho. V septembri 2012 požiadali jej blízki o pomoc Dr. Phila. V jeho šou však odmietla akúkoľvek pomoc. Napriek tomu ale nastal v jej živote zvrat.

Tridsaťdvaročná Jael je zrejme z najhoršieho vonku. Momentálne žije s priateľkou v Texase a pracuje v rehabilitačnom zariadení. Tvrdí, že prežíva najšťastnejšie obdobie svojho života.

„Táto cesta bola neočakávaná. Už tri roky a tri mesiace som triezva. Žiaden alkohol, žiadne tabletky, žiadne drogy, nič. Je to obrovský zázrak, že môžem stále dýchať po tom všetkom, čím som si prešla a som naozaj vďačná. Nech som si prešla akoukoľvek cestou, zákrutami a odbočkami, nič z toho neľutujem,“ povedala pre Too Fab.

Zdroj: Instagram/eureka.secrets

Zdroj: Instagram/eureka.secrets

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?