19. 04. 2017 15:15 | LONDÝN/zv

Princ William ocenil Victoriu Beckham. Takto ju vidíme len zriedka

Na módnu návrhárku je právom hrdá celá rodina.

Victoria Beckham v Buckinghamskom paláci
Victoria Beckham v Buckinghamskom paláci Foto: TASR/AP

Victorii Bekcham sa dostavilo veľké uznanie. Spolu s rodinou prišla v stredu do Buckinghamského paláca, kde jej princ William odovzdal druhý stupeň Rádu britského impéria. Módna návrhárka, ktorá v pondelok oslávila 43. narodeniny, dostala ocenenie za jej 17-ročnú kariéru v módnom priemysle. Rád britského impéria dostal pred 13 rokmi aj jej manžel David Beckham za futbalovú kariéru.

Významnú udalosť si nenechali ujsť Victoriini rodičia Jackie a Tony a manžel, píše denník DailyMail. Úspešná návrhárka si do paláca obliekla dlhé čierne šaty, ku ktorým doladila vražedne vysoké topánky na podpätkoch. Počas odovzdávania rádu sa usmiala, čo u nej vidíme naozaj len zriedkakedy. Victoria je na svoje módne impérium hrdá a za úspech vďačí celému tímu.

Britain_Investiture876460422980.jpg
Foto: TASR
 

„Som naozaj hrdá a s pokorou prijímam svoj Rád britského impéria od vojvodu z Cambridge. Ak máte veľký sen a tvrdo na ňom pracujete, môžete dokázať veľké veci. Som šťastná, že som mohla túto výnimočnú príležitosť zdieľať s rodičmi a manželom. Bez ich lásky a podpory by to bolo nemožné," povedala Victoria.

Bývalú speváčku podporili aj jej štyri deti - synovia Brooklyn (18), Romeo (14), Cruz (12) a päťročná dcérka Harper na Instagrame. Stredný Romeo k fotke napísal dojímavý odkaz: „Mami, veľmi ťa ľúbim a dúfam, že budeš mať najlepší deň! Si tá najúžasnejšia mama a si dokonalá v každom smere. Milujem, ako ma dokážeš rozosmiať každý deň. Neskutočne ťa ľúbim.“

Zdroj: Instagram/romeobeckham

Victoria Beckham
Foto: TASR/AP
 

Victoria Beckham
Foto: TASR/AP
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?