20. 05. 2017 12:50 , článok bol aktualizovaný 20. 05. 2017 16:35 | LONDÝN/zv

Pippa Middleton sa vydala. V svadobných šatách vyrážala dych

Na veľkolepú svadbu sa pozerá celý svet.

Novomanželský bozk.
Novomanželský bozk. Foto: TASR/AP

Sestra vojvodkyne Kate Middleton (35) Pippa (33) sa v sobotu vydala. Za manžela si zobrala multimilionára Jamesa Matthewsa (41). Na veľkolepú svadbu, ktorú vyčíslili na 700-tisíc libier, sa pozerá celý svet. Každý bol zvedavý, ako bude vyzerať nevesta.

Pippa nesklamala. V tradičných čipkovaných bielych šatách s krátkym rukávom od britského návrhára Gilesa Deacona, ktorého obľubuje aj Kendall Jenner, je nádherná. Dlhý závoj jej ušil výrobca klobúkov Stephen Jones

Mladšia sestra manželky princa Williama zaujala v deň D jej sestry. Ako družička vyzerala úchvatne. V bielych šatách vtedy očarila najmä jej pozadím. V sobotu žiarila ako nikdy predtým. Jej najkrajším doplnkom bol úprimný úsmev.

Novomanželský bozk.
Novomanželský bozk. Foto: TASR/AP
 

Nevestu priviedol do kostola jej otec Michael Middleton na veteráne Jaguar Mark V. Hodinový obrad sa konal v kostole Svätého Marka v grófstve Berkshire v škótskom štýle, keďže ženích raz zrejme zdedí škótsky šľachtický titul.

Pozvaných malo byť okolo 150 ľudí, vrátane rodiny princa Williama. Na fotkách sú aj deti Kate Middleton dvojročná princezná Charlotte a trojročný princ George. Obaja sú rozkošní. Vojvodkyňa Kate mala oblečené broskyňové šaty od Alexandra McQueena, klobúk od Jane Taylor a náušnice od Kiki McDonough.

Svadobčania sa na hostinu presunuli do sídla Middletonovcov. Ich záhradu od štvrtka zdobil obrovský presklený stan z Belgicka. Celý pozemok strážili ako nedobytnú pevnosť. Dokonca aj vo vzduchu.

 

Britain.jpg
Britain.jpg Foto: TASR/AP
 

Sestry.
Sestry. Foto: TASR/AP
 

Nevesta s otcom
Foto: TASR/AP
 

Pippa Middleton
Foto: TASR/AP
 

Nevesta Pippa Middleton
Foto: TASR/AP
 

Princ George a princezná Charlotte.
Princ George a princezná Charlotte. Foto: TASR/AP
 

Kate Middleton s deťmi.
Kate Middleton s deťmi. Foto: TASR/AP
 

Princ William a princ Harry.
Princ William a princ Harry. Foto: TASR/AP
 

Miesto hostiny.
Miesto hostiny. Foto: Profimedia.sk
 

 

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?