09. 11. 2017 18:45 | BRATISLAVA/dg

Emma Drobná krstila album. Ukázala perfektnú postavu a sexy nohy

V obtiahnutých koktejlových minišatách počas celého večera žiarila.

Emma Drobná počas celého krstu žiarila
Emma Drobná počas celého krstu žiarila Foto: Tibor Kuna

Do speváckej šou ju prihlásila mama. Keď prišla na jeden z castingov, takmer z neho zdrhla. Našťastie sa jej to nepodarilo, pretože vo finále SuperStar zvíťazila a naštartovala svoju spevácku kariéru.

Debutový album Emmy Drobnej s názvom You Should Know vyšiel 3. novembra. Nachádzajú sa na ňom oba úspešné hity Smile a Words. V stredu svoje dieťa, ako ho sama nazvala, aj pokrstila.

Dvadsaťtriročná speváčka počas celého večera žiarila. Pre tento dôležitý večer zvolila obtiahnuté koktejlové minišaty, v ktorých síce zakryla dekolt, ale ukázala dokonalú postavu a sexy nohy.

Emma Drobná počas celého krstu žiarila
Foto: TV Markíza
 

Emma Drobná počas celého krstu žiarila
Foto: TV Markíza
 

Emma na začiatku zaspievala štyri skladby zo svojho debutu. Prekvapivo začala jedinou slovenskou skladbou Keby, nasledoval megahit Words, duet s priateľom Štěpánom Urbanom What Have We Done a ako poslednú odspievala skladbu Try, ktorú tak zároveň aj odpremiérovala.

Po vystúpení prišiel na rad samotný krst. Ten bol takisto prekvapivo netradičný, ale o to viac intímnejší. Album sa krstil šampanským a krstnými rodičmi boli Emmini najbližší, ktorí ju počas tvorenia albumu podporovali, a ktorí na ňom spolupracovali - Adrián Líška, ktorý v kapele hrá na bicie (spolu s jeho pomocou vznikol prvý singel Smile), Štěpán, Emmin manažér Tomáš Zubák a producenti Peter Graus a Oliver Žilák.

FOTKY Z KRSTU NÁJDETE V GALÉRII.

Emma nám hneď po krste dala prvý rozhovor. Aj keď ešte nie je úplne rozhodnutá, ktorý singel bude tretí v poradí, prezradila nám, že o dva týždne sa bude nakrúcať ďalší videoklip.

 

Ako si Tomáš Zubák a Peter Graus spomínajú na prvé stretnutie s Emmou a ako ju vnímajú s odstupom času? Sledujte ďalší rozhovor z krstu.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?