20. 11. 2017 13:00 | BRATISLAVA/dg

Alena Heribanová prehovorila: Takáto je pravda o našom rozchode

Jeden z najstabilnejších párov si dal po 39 rokoch zbohom.

Alena Heribanová o rozvode
Alena Heribanová o rozvode Foto: Smotánka

V septembri obletela slovenským šoubiznisom správa, z ktorej ostali mnohí šokovaní. Manželia Heribanovci sa po 39 rokoch rozhodli ukončiť svoje manželstvo. Odvtedy sa súkromie jedného z najstabilnejších párov prepieralo takmer vo všetkých médiách.

Návrh na rozvod podal spisovateľ Jozef Heriban. Podľa jeho slov išlo o dlhodobejšiu záležitosť a spolu s Alenou sa rozhodli ísť od seba.

„Ja si myslím, že je to už tak rozoberané, že to už nechajme,“ povedala moderátorka a riaditeľka Slovenského inštitútu vo Viedni. Nakoniec sa predsa len k rozvodu vyjadrila.

„Myslím si, že ľudia ostaneme do smrti, do smrti zostaneme rodičmi našich detí, ktoré milujeme. Život je taký. Vždy má nejakú inú hodnotu a žiť sa musí, lebo sme tu jednoducho na to, aby sme ten život žili a nie vždy je to o víťazstvách a nie vždy je to o výhrach. Je to aj o pádoch a o všeličom, ale vždy je to náš život,“ dodala s úsmevom.

Aká bola jej reakcia na otázku, či ostanú priateľmi? Pozrite si rozhovor.

 

Alena a Jozef Heribanovci majú spolu dve dospelé dcéry. Tamara je vydatá za fotografa Branislava Šimončíka, s ktorým má dcérku Emíliu. Mladšia Barbara vychováva spolu s manželom Jozefom Jagušákom dcérku Izabelu.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?