21. 01. 2018 15:00 | NEW YORK/ markiza.sk, pt

Rozvod hereckej megahviezdy: Začne sa bitka o deti?

Po trištvrte roka odlúčenia prišiel definitívny koniec.

Ewan McGregor a Eve Mavrakis
Ewan McGregor a Eve Mavrakis Foto: Profimedia

Keď v októbri minulého roku prichytili fotografi ženatého Ewana McGregora pri vymieňaní si nežností s kolegyňou Mary Elisabeth Winstead, škandál bol na svete. Lenže až potom vysvitlo, že známy herec žije už od mája 2017 oddelene od manželky Eve Mavrakis

Pár tvorili 22 rokov majú spolu tri vlastné deti a jedno adoptované. Aj o ich budúcnosti bude čoskoro rozhodovať súd. Podľa portálu TMZ podal v piatok 19. januára McGregor žiadosť o rozvod. Podľa jeho právnika chce Ewan dosiahnuť striedavú starostlivosť a deti je ochotný naďalej finančne podporovať.

Ako dôvod rozvodu uviedol McGregor staré známe a medzi celebritami obľúbené "nezlučiteľné rozdiely". Jeho manželka Eve Mavrakis reagovala prostredníctvom právnikov iba pár hodín po podaní McGregorovho návrhu.

"Je to sklamanie a zároveň to považujem za znepokojujúce. Ale ide mi predovšetkým o to, aby boli v poriadku deti," cituje slová Eve Mavrakis portál The Sun. McGregorova (zatiaľ ešte) manželka so striedavou starostlivosťou nesúhlasí a deti chce mať výhradne vo svojej opatere. S návštevami otca (bez obmedzení) však problém nemá.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?