23. 05. 2018 10:20 | BRATISLAVA/TV Markíza

Bičanovcov na prvýkrát nerozviedli. Takto sa správali na súde

Moderátorova manželka si po pojednávaní servítku pred ústa nedávala.

Archívna snímka manželov Bičanovcov.
Archívna snímka manželov Bičanovcov. Foto: Profimedia.sk

Už nie je žiadnym tajomstvom, že Andrejovi Bičanovi (43) skrachovalo 11-ročné manželstvo s Editou (41). V decembri minulého roku priznal, že viac ako rok žije s oveľa mladšou priateľkou Michaelou Kmecovou (23).

Budúci bývalí manželia sa nerozišli v dobrom a v tomto duchu sa niesol aj ich prvý pokus o rozvod. Podľa Plusky sa v pondelok stretli na súde v Bratislave. Na chodbe, kde čakali, kým ich sudkyňa zavolá do pojednávanej miestnosti, sedeli oproti sebe, no neprehovorili ani slovo.

Za dverami siene však už emócie nedokázali udržať a sudkyňa ich vraj musela upozorňovať, aby po sebe nekričali. K rozvodu nakoniec nedošlo. 

Archívna snímka Bičanovcov.
Archívna snímka Bičanovcov. Foto: Profimedia.sk
 

Kým Bičan zo súdu odišiel bez slova, jeho stále zákonitá manželka si pred novinármi servítku pred ústa nedávala. „Máme odročenie. Manžel stále nepochopil, že spolu máme dve deti a v ich záujme sa musíme naučiť vychádzať si v ústrety. Vyhrážkami sa riešiť nič nedá a už vôbec nie starostlivosť o deti," vyjadrila sa pre Plusku. 

Moderátor sa snaží o to, aby deti s jeho mladou partnerkou vychádzali. Na sociálynch sieťach zevrejnil niekoľko spoločných fotiek. To sa však nepáči Edite, ktorá mu cez médiá poslala už nejeden nemilý odkaz. 

Andrej Bičan s priateľkou
Andrej Bičan s priateľkou Foto: TV Markíza
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?