21. 06. 2018 10:30 | BRATISLAVA/markiza.sk,

Tereza Mašková vyšla s pravdou von: Takto to v SuperStar fungovalo naozaj

Víťazka speváckej šou ostala sama prekvapená.

#tbt s Matúšom Krnčokom - Tereza Mašková
#tbt s Matúšom Krnčokom - Tereza Mašková Foto: TV Markíza

Len pred necelými dvoma týždňami sme sa dozvedeli meno novej SuperStar, ktorou sa stala Češka Tereza Mašková. Víťazka speváckej šou si okrem titulu SuperStar odniesla aj šek v hodnote dvoch miliónov českých korún (75-tisíc eur).

Tereza prešla v posledných rokoch obrovskou premenou. Začala cvičiť, z jedálnička vylúčila lepok a obmedzila mliečne výrobky, syrom sa však vyhnúť nedokáže. Tie miluje zo všetkého najviac.

Víťazka speváckej šou v relácii Throwback Thursday tiež prezradila, aké boli skutočné vzťahy v SuperStar. Sama ostala prekvapená, že sa tam naozaj zišla dobrá partia. „Rozumeli sme si, mali sme rovnaký humor a necítila som žiadnu rivalitu, všetci sme si boli rovní, a to bolo na tom to super,“ povedala. S jednou finalistkou si však sadla natoľko, že spolu dokonca plánujú aj dovolenku. Sledujte rozhovor.

 

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Matúšom Krnčokom s Viktorom Vinczem, Katkou Knechtovou či modelkou Michaelou Kocianovou, nájdete ich zadarmo v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?