14. 11. 2018 09:55 | BRATISLAVA/TV Markíza

Tereza Mašková prichádza s debutovým singlom New Me: Vonku je prvý teaser

Pozrite si exkluzívne prvé zábery z rozprávkového videoklipu.

Tereza Mašková - New Me
Tereza Mašková - New Me Foto: Michaela Rusaňuková

Momentálne najsledovanejší objav na česko-slovenskej hudobnej scéne a aktuálna držiteľka titulu Československá SuperStar Tereza Mašková prichádza s dlhoočakávaným debutom. Svoj prvý singel a videoklip predstaví v sobotu 17. novembra.

Debutový singel dostal názov New Me. Skladba má anglický text a jej hudobnej produkcie sa zhostil tím vyskladaný zo zahraničných producentov v spojení s Tereziným slovenským manažérsko-producentským tímom.

Už z týchto prvých ukážok vidieť, že na svojom debutovom singli si dala speváčka poriadne záležať. Videoklip sa nesie v magickej rozprávkovej atmosfére a Tereza si v ňom vyskúšala hneď niekoľko nádherných prepracovaných kostýmov a masiek.

„New Me má pre mňa osobne veľmi dôležité posolstvo a dúfam, že moji fanúšikovia si v nej nájdu odkazy, ktoré im odovzdajú niečo do života. Verím, že sa im bude páčiť aj videoklip, pretože nakrúcanie som si naozaj užila, produkcia bola veľkolepá a pracovala som s tímom profesionálov, ktorí odviedli výbornú prácu. Viac prezradíme už 17. novembra. Veľmi sa teším!” vyjadrila sa Tereza Mašková k svojmu singlovému debutu.

V piatok 16. novembra, teda deň pred premiérou debutového singla, zároveň vydáva svoj prvý album, na ktorom fanúšikovia nájdu výber skladieb, ktoré spievala v Československej SuperStar i s ukážkami zo šou Tvoje tvář má známý hlas. 

Dvadsaťdvaročná speváčka aktuálne žije a tvorí v Prahe i v Bratislave. Po víťazstve v Superstar sa stala novým prírastkom medzi umelcami českého vydavateľstva Warner Music a slovenského producentsko-manažérskeho tímu a nahrávacieho štúdia Creative Music House.

Pozrite si exkluzívnu ukážku:


FOTKY Z NAKRÚCANIA VIDEOKLIPU NÁJDETE V GALÉRII.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?