03. 01. 2019 13:18 | LONDÝN/markiza.sk, ls

Prísny režim princa Harryho. Neuveríte, čo všetko mu zakázala Meghan

Bývalý kráľovský „búrlivák“ podstupuje vďaka manželke obrovské zmeny.

Prísny režim princa Harryho. Neuveríte, čo všetko mu zakázala Meghan
Prísny režim princa Harryho. Neuveríte, čo všetko mu zakázala Meghan Foto: Profimedia.sk

Od májovej svadby princa Harryho a bývalej americkej herečky Meghan Markle sa na novú členku britskej kráľovskej rodiny valia samé klebety, podľa ktorých sa s vojvodkyňou pre jej povahu vychádza len veľmi ťažko. Čoraz častejšie sa hovorí o naštrbených vzťahoch, ktoré má s vojvodkyňou Kate, manželkou princa Williama.

Samozrejme, vždy ide o neoverené informácie, pravdou však zostáva, že palác už opustila jej osobná asistentka Melissa Touabti, ktorá mala okrem iného na starosti veľkolepú májovú svadbu. Po tom, čo sa kráľovskému páru na jar narodí prvé dieťatko, brány paláca opustí aj Samantha Cohen. Bývalá kráľovnina sekretárka mala za úlohu začleniť Meghan do kráľovskej rodiny. Tú opúšťa po vyše sedemnástich rokoch služby.

profimedia-0391933081.jpg
profimedia-0391933081.jpg Foto: Profimedia.sk
 

Najnovšie údajne dobre informovaný zdroj vyniesol informáciu, že Meghan mala zakázať svojmu manželovi nielen alkohol, ale aj kávu, čaj a všetky nápoje obsahujúce kofeín. Vojvoda zo Sussexu si tak môže vybrať iba z dvoch nápojov, a to vodu alebo minerálnu vodu, píše DailyMail.

Pre Harryho to údajne nebolo nič náročné, kvôli tehotnej manželke je vraj ochotný vzdať sa spomínaných nápojov a zmenu si vraj všimli aj jeho blízki priatelia. Meghan už mala zasvätiť Harryho aj do tajov jogy, ktorú, mimochodom, precvičuje jej matka.

„Meghan mu ukázala, že je aj iný spôsob života a Harrymu sa to veľmi páči,“ prezradil zdroj. „Stravuje sa zdravo, neznečisťuje svoje telo žiadnym jedom, cvičí, chodí na jogu a je oveľa šťastnejší.“ Už pred svadbou sa údajne Harry vzdal fajčenia, čo je pre bývalého kráľovského búrliváka obrovská zmena k lepšiemu.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?