06. 05. 2019 15:12 | LONDÝN/markiza.sk, zv

Meghan Markle a princ Harry sú rodičia! Prezradili už aj pohlavie bábätka

Informácie potvrdila kráľovská rodina.

Meghan a Harry
Meghan a Harry Foto: Profimedia.sk

Vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu sa stali rodičmi. Meghan Markle, ktorá mala mať termín pred viac ako týždňom, priviedla na svet v pondelok 6. mája o 5. 26 h miestneho času prvého potomka. Princ Harry bol po celý čas svojej manželke oporou a nechýbal ani pri pôrode.

Rodičia sa už tešia z chlapca, ktorý mal po narodení 3, 26 kg. Mama aj dieťatko sú v poriadku. Kráľovská rodina, ktorá bola radostnou novinou nadšená, zverejnila oficiálne informácie krátko po 14. 30 h ich času na Instagrame.

V najkrajší deň bola pri Meghan aj jej mama Doria Ragland, ktorá do Británie priletela minulý mesiac. Dostupné informácie naznačujú, že Meghan rodila doma vo Frogmore Cottage.

Očakáva sa, že pár predstaví syna svetu v nasledovných dňoch. Samotný Harry uviedol, že pred verejnosť by mal znovu predstúpiť o dva dni, "takže každý bude môcť dieťa vidieť".

Zdroj:Instagram/sussexroyal

Kráľovský pár vopred nevedel pohlavie bábätka a nechali sa prekvapiť až do pôrodu. Tipéri z celého sveta sa prikláňali k možnosti, že to bude dievčatko. Naznačovali tomu dokonca aj detaily z baby shower párty. Nakoniec je ale veľkým prekvapením, že sa všetci mýlili.

Meghan sa zrejme neobjaví pred novinármi a davom fanúšikov pár hodín po pôrode ako Kate Middleton. Podľa pôvodných správ uvádzal Kensingtonský palác, že si kráľovský pár bude chcieť bábätko užiť najskôr len v kruhu rodiny.

Chlapec, ktorého meno zatiaľ nevieme, je ôsme pravnúča kráľovnej Alžbety II., a v poradí siedmy čakateľ na trón.

Zdroj:Instagram/theroyalfamily

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?