15. 07. 2019 11:40 | LONDÝN/markiza.sk, zv

Meghan v luxusnom outfite na premiére: Za tú cenu by ste si zariadili byt

Vojvodkyňa mala na sebe outfit, na ktorý by mnohí ľudia nikdy nenašetrili.

Vojvodkyňa zo Sussexu.
Vojvodkyňa zo Sussexu. Foto: AP

Najnovšia verzia Levieho kráľa má za sebou už aj európsku premiéru. Gala večer sa konal v londýnskom Leicester Square a na červenom koberci nechýbali ani čerství rodičia, vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu.

Z ich prítomnosti sa veľmi tešili Beyoncé a Jay-Z, ktorí sa s nimi vrúcne zvítali. Americká speváčka je známa tým, že má kráľovskú rodinu vo veľkej obľube a s Meghan sa dokonca priateľsky objali. S manželom Jay-Z stihli dať páru radu, aby si aj pri deťoch vždy našli čas pre seba a povedali im, že Archie je nádherné dieťa.

Napriek tomu, že je Meghan na materskej dovolenke, sa opäť začala objavovať na verejných akciách. Za posledné dni ju mohli fanúšikovia vidieť na Wimbledone, charitatívnom póle a teraz aj na filmovej premiére.

 

Vojvodkyňa si na červený koberec obliekla luxusný outfit. Podľa portálu MailOnline mala na sebe čierne koktejlové mini šaty v hodnote 3 454 libier, kabelku od svetoznámej značky za 1 680 libier a lodičky, ktoré sa predávajú za 640 libier. Dokopy jej celkový look bez mejkapu stál 5 774 libier, čo je v prepočte 6430 eur, za čo by ste si bez problémov zariadili menší byt.

Či sa Meghan táto investícia oplatila, je už na názore každého. Podľa niektorých komentujúcich ju šaty zbytočne rozširovali a nie úplne lichotili jej postave.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?