12. 08. 2019 10:37 | LOS ANGELES/markiza.sk, zv

Obrovský šok! Miley Cyrus opustila manžela a nachytali ju so ženou

Fotky ako dôkaz rýchlo obleteli médiá.

profimedia-0464459236.jpg
profimedia-0464459236.jpg

Miley Cyrus a Liam Hemsworth sa po necelých ôsmich mesiacoch manželstva rozhodli ísť každý vlastnou cestou. Slovo rozvod sa zatiaľ v ich prípade neskloňuje, no speváčkina hovorkyňa potvrdila, že je pravda, že sa každý z tejto dvojice chce zamerať sám na seba a na svoju kariéru.

Medzi manželmi to podľa TMZ neklapalo už dlhší čas. Miley sa len nedávno otvorene vyjadrila, že manželská inštitúcia jej nedáva až tak zmysel a samotné oslovenie manželka nemá rada. Kým Liam by sa už najradšej videl ako otec, ona deti ešte neplánovala. To ale nebolo jediné prekvapivé vyhlásenie, ktoré z rozhovoru zverejnili.

Dvojica išla od seba.
Foto: Profimedia.sk
 

Rebelka totiž dodala, že napriek tomu, že žije v heterosexuálnom vzťahu, stále ju veľmi priťahujú ženy. A vyzerá to tak, že tá príťažlivosť bola naozaj silná. Miley totiž po rozchode veľmi rýchlo nachytali v objatí niekoho iného ako je Liam a nebol to žiaden muž.

Speváčka sa momentálne nachádza na jachte v partii žien, medzi ktorými je aj známa blogerka a bývalá partnerka Brodyho Jennera Kaitlyn Carter. A práve s touto blondínou si Miley na lodi užíva viac ako len opaľovanie.

Paparazzi dievčatá nadfotili, ako sa bozkávajú a objímajú a nijak extra sa pritom ani neschovávajú. Ich bývalí partneri si tak môžu ruky podať.

Zdroj:Instagram/celebritiess.worldd

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?