27. 09. 2020 20:50 | BRATISLAVA/markiza.sk, pt

Zúfalá Nikol si poplakala v spovedelnici: Slová z ktorých mrazí!

Ak by nemala dcéru, už by na tomto svete nebola.

Nikol Fridrichová
Nikol Fridrichová Foto: TV Markíza

Ešte pred posledným duelom prežila Nikol Fridrichová poriadny šok. Za porušenie pravidiel sa musela presťahovať na dedinskú stranu Farmy a budúci týždeň si navlečie mundúr slúžky. Nikola niesla nedobrovoľné sťahovanie dosť ťažko a hneď prvý večer si poplakala.

Najskôr si čítala list od dcéry, ktorý si so sebou priniesla na statok. A neskôr sa išla vyplakať do spovedelnice. V (takmer) kompletnej verzii jej výpovede (celá sa do epizódy nedostala) vyjadrila nielen svoju veľkú lásku k dcére a smútok za najbližšími, ale aj omnoho závažnejšie informácie.

Hoci navonok pôsobí vyrovnane a odvážne, vo svojom vnútri má strach a obavy. Nikol sa vyjadrila, že už niekoľkokrát uvažovala nad tým, že v plnej rýchlosti vrazí s autom do zvodidiel. Ale vždy sa včas spamätala, pretože jej dcéra je jediným zmyslom jej života.

Ale evidentne ju trápia aj zdravotné problémy, pretože sa priznala, že za posledných deväť mesiacov jej lekári zistili niekoľko diagnóz. Preto sa aj prihlásila na Farmu - chce, aby po nej jej dcére niečo zostalo, keď už nebude na tomto svete. Tají vážne ochorenie?

Celá spoveď Nikol Fridrichovej:

 

Farma pokračuje v pondelok 28. septembra o 21.35 h na Markíze.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?