20. 02. 2021 08:06 | LOS ANGELES/TASR

Kim Kardashianová sa rozvádza s Kanyem Westom. Manželstvo končí po siedmich rokoch

Pre Westa je to prvý rozvod, pre Kardashianovú už tretí.

Kim Kardashian a Kanye West.
Kim Kardashian a Kanye West. Foto: Profimedia.sk

Americká hviezda realitných šou Kim Kardashianová podala žiadosť o rozvod s rapperom Kanyem Westom po takmer siedmich rokoch spoločného manželstva.
Informovala o tom v piatok tlačová agentúra AFP.

Žiadosťou o rozvod sa potvrdil rozchod partnerov, ktorý sa dostal na verejnosť v januári, keď americké médiá informovali, že celebritný pár žije oddelene a nachádza sa v poradnom procese týkajúcom sa "obvyklých problémov vo vzťahoch".

Podľa stanice TMZ bolo odlúčenie "priateľské". Kardashianová (40) zároveň požiadala o spoločnú starostlivosť o štyri deti, ktoré s Westom vychováva.

Pár, ktorý sa zosobášil na luxusnej svadbe v máji 2014 v Taliansku, už niekoľko uplynulých mesiacov čelil správam bulvárnych médií o svojom krachujúcom manželstve.

West (43) pred časom oznámil, že má problémy s bipolárnou afektívnou poruchou. Vlani v júli oznámil tento magnát zábavného priemyslu, že hodlá kandidovať v amerických prezidentských voľbách.

Pár má štyroch potomkov - sedemročnú dcéru North, päťročného syna Sainta, trojročnú dcéru Chicago a 21-mesačného syna Psalma. Pre Westa je to prvý rozvod, pre Kardashianovú už tretí.

Kardashianová sa preslávila realitným televíznym seriálom Kardashianky a ich rodina (2007), ktorý sledoval životy jej rodinných príslušníkov v Los Angeles.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?