31. 03. 2021 11:00 | USA/markiza.sk

Detaily Meghaninho pôrodu nezostali v tajnosti. Prehovorila blízka osoba

O páre sa píše pravidelne, hoci obaja chceli žiť súkromný život.

Princ Harry a Meghan Markle prezradili pohlavie dieťaťa v rozhovore s Oprah
Princ Harry a Meghan Markle prezradili pohlavie dieťaťa v rozhovore s Oprah Foto: profimedia.sk/CBS

Vždy keď sa v spojitosti s verejne známou osobou (väčšinou sa to deje v prípade zahraničných hviezd) hovorí o blízkom zdroji alebo o zdroji z blízkosti rodiny či páru, možno polemizovať o tom, do akej miery ide o hodnovernú osobu, či ide vôbec o blízkeho človeka alebo či sa daná informácia vôbec zakladá na fakte.

Najnovšie prehovoril aj zdroj z blízkeho okolia Meghan Markle. Bývalá herečka, ktorá v nedávnom rozhovore s Oprah Winfrey prezradila pohlavie očakávaného nového prírastku do jej rodiny, má podľa najnovších informácií v pláne rodiť doma, píše portál Page Six.

Tridsaťdeväťročná vojvodkyňa zo Sussexu by podľa nemenovaného zdroja mala priviesť druhého potomka v pohodlí domova jej domu v Montecite, Kalifornii (len tak mimochodom, jeho cena je takmer 15 miliónov dolárov), v ktorom žije so svojím manželom, princom Harrym (36), a takmer dvojročným synom Archiem. Porodiť by podľa jej slov mala v lete.

„Má krásny dom v Kalifornii, je to nádherné miesto, na ktorom môže priviesť dcérku na svet,“ povedal zdroj.

Ak by sa dcérka princa Harryho a Meghan Markle narodila v Spojených štátoch amerických, automaticky by to pre ňu znamenalo americké občianstvo.

Aj Archie sa mal údajne narodiť doma, no keďže Meghan prenášala, nakoniec sa narodil 6. mája 2019 v súkromnej londýnskej nemocnici.

Meghan Markle a princ William prvýkrát ukázali syna Archieho
Foto: Profimedia.sk
 

Čítajte tiež: Meghan sa na kráľovskú rodinu nepripravila a nerozumie tomu, ako to v nej chodí, tvrdí odborníčka

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?