Live
Sledujte NAŽIVO: Minister Lengvarský a hlavný hygienik Mikas informujú o aktuálnych opatreniach
Sledujte tu
01. 05. 2021 09:44 | BRATISLAVA/TV Markíza

Veľké finále: Páry zo Svadby na prvý pohľad vyslovili najdôležitejšie rozhodnutie!

Sociálny experiment aj v druhej sérii zafungoval.

Diana a Michal na finále
Diana a Michal na finále Foto: TV Markíza

Druhá séria obľúbenej šou Svadba na prvý pohľad je vo finále. Tvorcovia a experti z oblasti psychológie a genetiky hľadali ideálnych partnerov pre nezadaných, ktorí sa po prvý raz uvidia až na vlastnej svadbe. Do druhej série šou sa prihlásili stovky single mužov a žien túžiacich po láske. Prešli množstvom psychologických testov, pohovorov, testami DNA, pachovým testom a testom atraktivity. Práve v tom poslednom sa pre novú sériu šou skúmali aj fyziologické funkcie účastníkov.

Vo finálovej časti vyslovili páry najdôležitejšie rozhodnutie

V šou sme mohli sledovať životy štyroch párov, ktorých spojila skupina expertov: Diana a Michal, Veronika a Adam, Viera a Michal, Tereza a Milan. Títo ľudia sa zverili do rúk odborníkov, aby našli pravú lásku. Zažili nezabudnuteľnú svadobnú cestu a následne skúsili spoločné bývanie, aby zistili, ako im vzťah funguje aj v reálnom živote.

Prišiel najdôležitejší deň a mladomanželia museli odpovedať expertom na najdôležitejšiu otázku: čo chcú pokračovať vo vzťahu. Do finále sa nedostala dvojica Viera a Michal. Ich cesty sa rozišli a dohodli sa, že radšej zostanú priateľmi. Diváci mohli sledovať rozhodnutia zvyšných troch párov a niektorí veru prekvapili svojím postojom.

Diana sa neubránila slzám, keďže do poslednej sekundy netušila, ako sa Michal rozhodne. Nakoniec dal šancu ich vzťahu a skončili vo vrúcnom objatí. Veronika a Adam mali veľmi búrlivý vzťah, preto nebolo isté, ako sa rozhodnú vo finále. Sympatická blondína sa rozhodla ich vzťah ukončiť, ale jej polovička bola iného názoru. Svojím rozhodnutím prekvapila nielen divákov, ale aj expertov. Posledný pár Tereza a Milan sú zamilovaní až po uši. U nich rozhodnutie bolo jednoznačné. Jedinou prekážkou pre zaľúbencov bola diaľka, ale Milan daroval Tereze kľúč od jeho bytu v Prahe a ona súhlasila so sťahovaním. Dvom párom sa preto sociálny experiment vydaril na výbornú.

Pozrite si, ako vyzeralo finále šou Svadba na prvý pohľad:

Tereza a Milan na finále.jpg
Tereza a Milan na finále.jpg Foto: TV Markíza
 

ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠÍCH STRANÁCH.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?