04. 05. 2021 08:42 | LONDÝN/markiza.sk

Zo speváčky je už mamina! Tajnosti však pokračujú

Rodičia si krásnu chvíľu užívajú v súkromí.

Ellie Goulding
Ellie Goulding Foto: Profimedia.sk

Z Ellie Goulding (34) je už mamina. Úžasnú novinu potvrdil speváčkin manžel, obchodník s umením, Caspar Jopling (29) prostredníctvom príbehu na Instagrame. Čerství rodičia sú šťastím bez seba a krásne momenty si užívajú v súkromí.

TIP: Porodiť už môže prakticky kedykoľvek! Takto vyzerá budúca mamička speváčka

Caspar na Instagrame napísal, že je extrémne vďačný za to, že mama aj dieťa sú v poriadku, že sú šťastní a zdraví. Manžel britskej speváčky dodal, že sú radi, že si tú čarovnú chvíľu mohli vychutnať v súkromí. Pohlavie prvorodeného dieťaťa, meno či fotku preto dvojica zatiaľ nezverejnila.

Bez názvu.png
Foto: Instagram/casparjopling
 

Ellie prezradila, že je tehotná až vo februári, keď bola približne v 30. týždni, v rozhovore pre magazín Vogue. Podľa jej slov si toto obdobie s manželom naozaj užívali a vychutnávala si aj svoje tehotenské krivky, ktoré sa podarilo perfektne zvečniť na krásnych fotkách. Neskôr ich zverejnila na Instagrame.

Zaľúbenci si povedali áno v septembri 2019 a bábätko neplánovali, pretože si podľa speváčky ani nedokázali pomyslieť, že by sa im to hneď podarilo. Dieťa prišlo do ich života rok po svadbe naozaj spontánne, a o to viac boli za ten zázrak vďační.

Zdroj: Instagram/eliegoulding

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?