11. 06. 2021 12:00 | BRATISLAVA/markiza.sk

Exkluzívny videopozdrav: Hudobný velikán prichádza na Slovensko!

Držiteľ filmového Oscara, dvoch Zlatých glóbusov, štyroch cien Grammy a množstva ďalších sa teší na návrat do Bratislavy.

Hans Zimmer
Hans Zimmer Foto: Profimedia.sk

Najznámejší autor filmovej hudby našej doby Hans Zimmer opäť zavíta na Slovensko. Na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu vystúpi naživo 5. marca 2022. Sprevádzať ho bude kapela, orchester a spevácky zbor.

Držiteľ filmového Oscara, dvoch Zlatých glóbusov, štyroch cien Grammy a množstva ďalších ocenení sa po svetovom turné, ktoré prilákalo do hľadísk viac ako milión fanúšikov, vráti na pódiá v novom európskom turné od februára 2022.

Rodák z nemeckého Frankfurtu nahral exkluzívne pre všetkých fanúšikov nielen na Slovensku, ale aj pre všetkých tých, ktorí zavítajú do Bratislavy, videopozdrav.

„Dúfam, že prídete do Bratislavy v marci 2022, aby ste uvideli našu šou. Bude to úplne nová šou, teda takto, niečo ostane nezmenené, niečo sa zasa zmení dramaticky,“ sľubuje vo videu Hans Zimmer.

„Neexistuje dôvod, prečo by ste si hneď teraz nešli kúpiť lístok, však?“ zavtipkoval na záver.

 

Bohatá séria vystúpení dostala oficiálny názov Hans Zimmer Live – Europe Tour 2022 a ponúkne okrem jeho najväčších filmových hitov aj novšie kompozície a skladby, ktoré až tak často naživo neprezentuje.

Hans Zimmer (63) doposiaľ spolupracoval celkovo na viac ako 200 projektoch, ktoré zarobili viac ako 28 miliárd dolárov. Medzi jeho najnovšie počiny patria ďalšie filmové soundtracky veľkých hollywoodských produkcií, ako Wonder Woman 1984, Dune, Top Gun: Maverick, či James Bond – No Time to Die.

V slovenskej metropole 5. marca 2022 opäť ponúkne svoju hudobnú genialitu a možnosť ponoriť sa do jeho filmových skladieb i slovenskému publiku.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?