24. 06. 2021 06:15 | LOS ANGELES/TASR

Šokujúca výpoveď Britney na súde: Zákaz mať deti, depresie a vyhrážky!

Americká hviezda zažíva už niekoľko rokov teror zo strany otca aj manažmentu.

Britney Spears a jej otec Jamie
Britney Spears a jej otec Jamie Foto: Profimedia.sk

Americká speváčka Britney Spears požiadala v stredu kalifornský súd, aby ju oslobodil od opatrovníctva jej otca, ktorý má už 13 rokov kontrolu nad jej životom i financiami.

PREČÍTAJTE SI AJ: KEĎ NEPOSLÚCHLA, NAPCHALI JU LIEKMI. BRITNEY PREHOVORILA O PEKLE

„Chcem, aby sa toto opatrovníctvo skončilo,“ povedala speváčka počas svojho dlhého a emocionálneho príhovoru pred súdom v meste Los Angeles. Britney odsúdila svojho otca Jamieho, ako aj iných ľudí, ktorí od roku 2008 konajú ako jej opatrovníci.

 

„Toto opatrovníctvo mi spôsobuje viac škody než úžitku,“ povedala. „Zaslúžim si žiť svoj život.“ Speváčka vyjadrila túžbu vydať sa za svojho priateľa a mať dieťa, čo jej však inštitút opatrovníctva zakazuje.

„Nie som šťastná. Nemôžem spať. Som strašne nahnevaná. Je to šialené,“ povedala speváčka a dodala, že každý deň plače.

Vo videu nižšie fanúšikovia Britney Spears pred losangelským súdom (23. júna):

 

ZÁBERY NÁJDETE V GALÉRII.

„Som skutočne presvedčená, že toto opatrovníctvo je škodlivé. Chcem zmenu, zaslúžim si zmenu,“ pokračovala Britney pred sudkyňou Brendou Penny. Speváčka je podľa vlastných slov „traumatizovaná“ a „trpí depresiami“.

Ako píše AP, Britney už predtým na súde vyjadrila svoj názor na jej opatrovníctvo, pojednávania však doteraz boli neverejné a prepis z nich zapečatený.

Otec Jamie Spears začiatkom roka 2008 prevzal opatrovníctvo nad svojou dcérou pre jej široko medializované psychické problémy.

Speváčkin otec a jeho právnici vyjadrili obavy, že jeho dcéra a jej majetok v hodnote viac ako 50 miliónov dolárov môžu byť obeťami podvodov a manipulácie. Podľa amerických zákonov dôkazné bremeno nesie práve Britney - musí pred súdom dokázať, že je svojprávna a schopná rozhodovať o svojom živote.

DOKUMENT OSLOBOĎTE BRITNEY SPEARS SLEDUJTE NA VOYO.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?