21. 07. 2021 14:46 | USA/markiza.sk

Stará láska nehrdzavie: Jennifer Lopez sa vyjadrila ku vzťahu s Benom Affleckom!

Speváčka v tom lieta až po uši.

Jennifer s Benom v objatí
Jennifer s Benom v objatí Foto: Profimedia

Aj keď mnohí fanúšikovia sú už vo vytržení a nevedia sa dočkať, kedy sa Jennifer Lopez vyjadrí ku vzťahu s Benom Affleckom, ona sa tomu ešte vyhýba. V jednom rozhovore tejto otázke už nevedela ujsť a z jej reakcie sú fanúšikovia hotoví.

Jennifer je zamilovaná až po uši a zdá sa, že v jej prípade platí, že stará láska nehrdzavie. S Benom majú za sebou dlhoročný vzťah, ktorý sa rozpadol ešte v roku 2004 krátko po tom, ako oznámili zásnuby. Dvojica sa dala opäť dokopy začiatkom mája. K staro-novému vzťahu sa zatiaľ ani jeden z nich na verejnosti nevyjadroval. Kamery ich však už zachytili veľakrát v objatí a iskry medzi nimi len tak lietali.

TIP na článok: Sexy herec z Magic Mike sa stal otcom: Jeho manželka zverejnila prvú fotku!

Počas online rozhovoru pre Today moderátorka povedala Jennifer, že vidí na nej zmenu, a že je šťastná ako nikdy predtým. Speváčka jej slová len potvrdila. Keď sa jej opýtala, ako sa majú s Benom, odpoveď zaobalila veľmi šikovne a poukázala na nové spracovanie jej starej pesničky, ktorá je o láske.

„Pesnička Love Make the World Go Round vyšla ešte pred piatimi rokmi. Verím, že odkaz piesne o milovaní jeden druhého, zbližovaní a láske nikdy nebolo relevantnejšie, ako je to práve teraz,“ povedala Jennifer, ktorá v tejto vete naznačovala práve o jej vzťahu s Benom a len potvrdila, že prežíva láskyplné obdobie.

 

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?