07. 05. 2021 09:24 | LAS VEGAS/VOYO

Bojovník Klein pred 2. zápasom v UFC: Zatiaľ ma tu nespoznávajú, ale verím, že sa to zmení

UFC Fight Night si môžete pozrieť prostredníctvom platformy VOYO

Klein vs Trizano na VOYO.
Klein vs Trizano na VOYO. Foto: VOYO

Prvého a doteraz jediného Slováka v UFC Ľudovíta Kleina (17 výhier, 2 prehry) čaká už v sobotu v noci z 8. na 9. mája zápas v najprestížnejšej organizácii MMA. Mr. Highlight, ako znie Lájošova prezývka, nastúpi vo svojom druhom súboji pod hlavičkou UFC proti Američanovi Michaelovi Trizanovi (8 výhier, 1 prehra), ktorý si nechá hovoriť aj The Lone Wolf (Vlk samotár).

Reprezentant trnavského Spartakus Fight Gymu je momentálne v tréningovom centre v UFC Performance Institute v Las Vegas, ktoré sa nachádza oproti budove UFC Apex, aréne v ktorej sa uskutoční samotný zápas.

Lájoš sa už teší na svoje druhé vystúpenie a v rozhovore nám prezradil aktuálne informácie o svojej príprave, ako to vyzerá s jeho váhou aj o programe, ktorý ho ešte čaká.

 

Hlavný zápas: Rodriguezová vs Watersonová

V hlavnom zápase UFC Fight Night si pôvodne mali zmerať sily elitní bojovníci bantamovej váhy - Američania TJ Dillashaw a Cory Sandhagen, po zranení prvého menovaného však došlo k preloženiu súboja. Do pozície najväčšieho lákadla galavečera sa tak dostal súboj v mušej váhe medzi šestkou rebríčka - Brazílčankou Marinou Rodriguezovou a deviatkou - Američankou Michelle Watersonovou.

Ostro sledovaná bude aj konfrontácia welterovej váhy medzi rekordérom UFC v počte víťazných zápasov - Američanom Donaldom Kovbojom Cerroneom (36 výhier,15 prehier) a jeho krajanom Alexom Moronom (18 výhier, 7 prehier). Cerrone mal pôvodne nastúpiť proti Diegovi Sanchezovi, ten však zo súboja odstúpil zo zatiaľ nešpecifikovaných dôvodov.

Zoznam všetkých súbojov hlavnej karty aj predzápasov nájdete TU.

UFC Fight Night si môžete pozrieť prostredníctvom platformy VOYO. Priamy prenos, v ktorom vám ponúkneme aj predzápas Klein vs Trizano, sa začína v sobotu (8.5.) od 23.55 hod.

UFC fight night
UFC fight night Foto: UFC
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šport

Už ste čítali?