16. 06. 2021 12:45 | BUDAPEŠŤ/kc

Ronaldo bojkotoval sponzora EURO 2020. Jeho gesto môže vyjsť výrobcu nápojov poriadne draho

Ronaldo nemá rád sladené nápoje.

Cristiano Ronaldo nemá rád sladené nápoje.
Cristiano Ronaldo nemá rád sladené nápoje. Foto: reprofoto: Reuters/UEFA 2021

Cristiano Ronaldo na tlačovej besede pred zápasom proti Maďarsku opäť potvrdil, že keď ide o zdravý životný štýl, tak nepozná kompromis. Jeden z hlavných sponzorov turnaja musel prehltnúť horkú pilulku, keď hlavná hviezda portugalského tímu odsunula preč zo záberu kamery fľaše Coca-Coly.

Tak znechutený výraz máva Ronaldo málokedy. Po odstránení fliaš pridal aj komentár v portugalčine: „Coca cola....pite vodu!". A aby ukázal, źe to myslí váźne, počas celého rozhovoru mu"robila spoločnosť" fľaša vody.

Ronaldo je svojim odporom k nezdravej strave známy. V minulosti sa nechal počuť, že neznáša, keď jeho syn pije sladené nápoje. Futbalový veterán je doslova posadnutý starostlivosťou o svoje telo aj vďaka tomu to zatiaľ v jeho 36 rokoch nevyzerá, že by sa chystal ukončiť kariéru.

Výrobca coly zatiaľ na Ronaldov bojkot nereagoval. Určite ho však nepotešil, keďže sa to zhodou okolností stalo v čase, keď akcie firmy zaznamenali významný pokles a hodnota firmy sa znížila o niekoľko miliárd. Aj keď pokles začal už pred tlačovkou, istý podiel na ňom má aj Ronaldo.

 

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?