26. 07. 2021 17:25 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Úvodné kolo Fortuny ligy je za nami. V magazíne GÓÓÓL sme sa bližšie pozreli na tieto tri momenty

Moderátor Andrej Zvolenský ich bližšie rozobral s expertom Martinom Mikuličom.

Futbalový magazín Góóól!
Futbalový magazín Góóól! Foto: TV Dajto

Úvodné kolo nového ročníka futbalovej Fortuna ligy je za nami. Pozornosť pútal duel nováčika z Liptovského Mikuláša proti majstrovskému Slovanu, ktorý ovládli „belasí“.

Nečakaný výsledok sa zrodil v Michalovciach, ktoré pomerne jednoznačne zdolali druhý celok minuloročnej tabuľky Dunajskú Stredu.

Krušné chvíle pred štartom sezóny 2021/2022 zažívali v Senici. Záhorákom doslova len niekoľko hodín pred súbojom v Ružomberku hrozilo, že nebudú môcť nastúpiť s novými posilami.

Hrozilo im totiž konkurzné konanie pre nevyrovnané záväzky a mali zákaz od Disciplinárnej komisie Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA), ktorý platí na tri transferové okná. Napokon uspeli s odvolaním.

To sú tri veci, ktoré nás najviac zaujali v úvodnom kole tejto sezóny Fortuna ligy, v ktorom padlo celkovo 19 gólov.

Moderátor Andrej Zvolenský ich bližšie rozobral s expertom Martinom Mikuličom v našom magazíne GÓÓÓL. Jeho celú verziu nájdete na VOYO.

 

Sledujte nový magazín Góóól! - od 26. júla vždy v pondelok od 18.00 h na VOYO a o polnoci na Dajto! Góóól! To je radosť z hry, ale aj nový futbalový magazín, ktorý vás prevedie každým kolom futbalovej Fortuna ligy. Zostrihy zápasov, bezprostredné reakcie, rebríčky a analýzy, rozhodujúce momenty a najkrajšie góly.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?