02. 11. 2021 13:59 | LEVICE/TASR, kc

Tragédia pri Leviciach: Pri dopravnej nehode zahynul iba 18-ročný futbalista Dunajskej Stredy

Okolnosti i miera zavinenia dopravnej nehody sú v štádiu vyšetrovania dopravnej polície v Leviciach.

Adrián Nagy
Adrián Nagy Foto: DAC Dunajská Streda

Vo veku 18 rokov tragicky zomrel v pondelok slovenský futbalista Adrián Nagy, kmeňový hráč tímu DAC 1904 Dunajská Streda. Bývalému mládežníckemu reprezentantovi sa stala osudnou autonehoda.

Nagy bol v tejto sezóne na hosťovaní v druholigovom Šamoríne. „Zasiahla nás veľmi smutná správa. Mládežnícky hráč nášho klubu Adrián Nagy už nie je medzi nami. Talentovaný futbalista, ktorý bol na hosťovaní z tímu DAC, nás opustil včera po tragickej nehode. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť,“ uviedol klub zo Šamorína. Správu priniesol na svojej oficiálnej webstránke aj klub z Dunajskej Stredy.

Vodič vo Volkswagene Scirocco na rovnom úseku cesty pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, vlastnostiam vozidla, poveternostným podmienkam, stavu a povahe vozovky a iným okolnostiam, ktoré možno predvídať, na základe čoho prešiel do protismeru, informovala polícia. Následne zišiel do ľavej priekopy, kde narazil do stromu.

Pri dopravnej nehode zahynul iba 18-ročný futbalista.
Pri dopravnej nehode zahynul iba 18-ročný futbalista. Foto: facebook/Polícia SR - Nitriansky kraj
 

Vozidlo po náraze začalo horieť. Mladý vodič utrpel pri nehode zranenia, ktorým na mieste podľahol. Okolnosti i miera zavinenia dopravnej nehody sú v štádiu vyšetrovania dopravnej polície v Leviciach. Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia.

Zasiahla nás veľmi smutná správa. Mládežnícky hráč nášho klubu Adrián Nagy (19.4.2003 - 1.11.2021) už nie je medzi nami....

Uverejnil používateľ DAC 1904 Utorok 2. novembra 2021

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?