25. 11. 2016 16:14 | ISTANBUL/kc

Škrtel vzdal hold Gerrardovi: Ďakujem za všetko, čo si urobil pre moju rodinu

Škrtel bol Gerrardovým spoluhráčom v Liverpoole viac ako sedem rokov.

Martin Škrtel oslavuje so spoluhráčom Stevenom Gerrardom. (archív)
Martin Škrtel oslavuje so spoluhráčom Stevenom Gerrardom. (archív) Foto: TASR/AP

Väčšina Gerrardovej kariéry je spätá s Liverpoolom, v ktorom strávil 18 sezón. Je najdlhšie slúžiacim kapitánom v históriu tímu a za "The Reds" nastúpil na 710 zápasov. Martin Škrtel sa stal jeho spoluhráčom v roku 2008, keď ho do tímu priviedol vtedajší tréner Rafa Benitéz.

„Gratulujem ti ku SKVELEJ kariére, kamarát. Bolo mi potešením a cťou, že som mohol hrať s jedným z najlepších hráčov histórie, a že som ťa mohol osobne spoznať. Si skvelý muž a absolútny džentlmen, ktorý je vždy ochotný pomôcť. Ďakujem za všetko čo si urobil pre mňa a moju rodinu! Želáme ti veľa šťastia LEGENDA! Našej hre budeš chýbať, ale navždy zostaneš v našich srdciach," napísal Škrtel na svojom instagrame.

Stane sa z Gerrarda tréner?

Bývalý reprezentant Anglicka naposledy pôsobil v zámorskom klube Los Angeles Galaxy, kde sa však rozhodol po 18-mesačnom pôsobení nepokračovať. "Teším sa, že teraz strávim nejaký čas s mojou rodinou a budem uvažovať nad ďalším krokom v mojej kariére," citoval jeho slová pri odchode oficiálny klubový web.

Na stole mal pred niekoľkými dňami aj polročný kontrakt od talianskeho Interu Milánu, ktorý sa však rozhodol neakceptovať. Zrealizovať sa nepodarilo ani ponuku treťoligového anglického klubu Milton Keynes Dons, v ktorom mohol odštartovať trénerskú kariéru.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal

Už ste čítali?