10. 09. 2019 11:30 |

Maďarské médiá reagujú na prehru so Slovenskom

Slováci s Maďarmi ešte neprehrali.

Na snímke radosť slovenských futbalistov po víťazstve 21 v zápase kvalifikácie EURO 2020 v E-skupine Maďarsko – Slovensko.
Na snímke radosť slovenských futbalistov po víťazstve 21 v zápase kvalifikácie EURO 2020 v E-skupine Maďarsko – Slovensko. Foto: TASR

Ohlasy médií na pondelňajšie víťazstvo slovenských futbalových reprezentantov v Maďarsku 2:1 v kvalifikácii EURO 2020:

MTI: "Maďarsko prehralo so Slovenskom 1:2 a spadlo z prvej na tretiu priečku v tabuľke. Zverenci trénera Rossiho prvýkrát v kvalifikácii prehrali doma a so Slovenskom majú na konte dve prehry. V šiestom vzájomnom zápase sú tak Slováci stále bez prehry. Najbližšie sa Maďarsko predstaví v ťažkom zápase v Chorvátsku, ktoré vedie o bod pred Slovenskom."

nemzetisport.hu: "Bohužiaľ, zlyhali sme. Slovákov sme odprevadili z Budapešti našou prehrou. Klobúk dolu pred domácimi fanúšikmi, ktorí hnali svojich celý zápas. Žiaľ, maďarská reprezentácia nevyužila obrovskú šancu byť po piatich zápasoch na čele skupiny a reálne hrať o postup na EURO."

nb1.hu: "Sen sa rúca. Slováci zvíťazili v Maďarsku 2:1. Hoci domáci začali dobre a mali šance, zápas prehrali. Táto prehra bude dlho bolieť."

ripost.hu: "Nádej ešte neumrela. Po domácej prehre 1:2 so Slovenskom však najbližšie nastúpi výber Marca Rossiho na pôde vicemajstrov sveta z Chorvátska. A musí byť statočný.

magyarnemzet.hu: "Slováci nám nie sú súdení. Maďarsko s rivalom prehralo doma 1:2. Slovensko sa spamätalo z domáceho šoku 0:4 s Chorvátmi a v tabuľke sa dostalo pred náš tím. Nie sme v zúfalej pozícii, ale čakajú nás zápasy, ktoré musíme zvládnuť."

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal

Už ste čítali?