25. 07. 2019 13:27 | DUBNICA/kc

Tomáš Tatar ukázal svoj druhý domov: Táto posilňovňa vraj na Slovensku nemá konkurenciu

FitFabrik využívajú profesionálni športovci z celého Slovenska, ale tiež bežní ľudia.

Tomáš Tatar zaberá vo svojej posilňovni.
Tomáš Tatar zaberá vo svojej posilňovni. Foto: reprofoto: YouTube/Monreal Canadiens

Slovenský útočník Tomáš Tatar ukázal zábery z fitness centra FitFabrik v rodnej Dubnici nad Váhom, ktorého je spolumajiteľom. Video sa objavilo aj na YouTube kanáli Montrealu Canadiens. Pri zariaďovaní centra sa vraj inšpirovali gymom v americkom Michigane.

Na rozlohe 1200 m² sa vytvorili podmienky pre moderný fitness tréning na najvyššej úrovni. FitFabrik zahŕňa Fitness a kardio zónu, Funkčnú zónu, CrossFit zónu, Fight zónu, Aeróbnu zónu a recepciu s posedením. Ponúka rozsiahle služby ako športovo-špecifické tréningové programy, osobné tréningy, CrossFit, skupinové cvičenia, diagnostiku pohybových schopností a mnohé iné.

Okolie Trenčína a Dubnice je rodiskom mnohých významných slovenských športovcov, najmä hokejistov. Tí sú radi, ak majú priestor na zónu tzv. funkčného tréningu.

FitFabrik využívajú profesionálni športovci z celého Slovenska, ale tiež bežní ľudia. Stretnúť tam okrem Tatara môžete napríklad aj Marcela Hossu, Branka Radivojeviča, Marka Daňa, Martina Škrteľa či Dominika Graňáka.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Hokej

Už ste čítali?