07. 12. 2021 10:44 | KAZAŇ/kc

Slovenského útočníka to však až tak veľmi mrzieť nemusí, jeho Barys Nur-Sultan nakoniec nad Kazaňou vyhral 2:1.

Tomáš Jurčo čaká na verdikt rozhodcu.
Tomáš Jurčo čaká na verdikt rozhodcu. Foto: reprofoto: YouTube/KHL

Slovenský hokejista Tomáš Jurčo má za sebou v KHL mimoriadne smolný zápas. Presnejšie povedané necelú polovicu stretnutia, v 5. minúte 2. tretiny totiž musel zamieriť predčasne pod sprchy. Trest desať minút plus do konca zápasu, dostal za vrazenie do rozhodcu.

Slovák aj jeho spoluhráči boli po verdikte poriadne zaskočení. Jurčovi chvíľu trvalo, kým pochopil, že musí zamieriť do kabíny.