Ťahák stredajšieho programu LM korisťou City, postup do osemfinále má vo vrecku päť tímov

Inter v zostave so slovenským reprezentantom Milanom Śkriniarom zdolal v D-skupine Šachtar Doneck.
23. november 2021, 22:57

Chelsea v šlágri Ligy majstrov nedala šancu Juventusu a postúpila do osemfinále

Miestenku do vyraďovacej fázy súťaže si zabezpečil aj ďalší anglický tím.
20. október 2021, 23:06

Ronaldo zavŕšil dokonalý obrat Manchestru United proti Atalante, Pyrrhovo víťazstvo Chelsea

Barcelona zaznamenala prvé víťazstvo v tohtoročnej edícii Ligy majstrov.
19. október 2021, 23:25

Škriniarov Inter si pripísal prvú výhru, Messi aj Salah sa blysli dvoma gólmi

Šlágrom kola bol zápas Atletico Madrid - FC Liverpool, v ktorom padlo 5 gólov.
29. september 2021, 23:04

Liga Majstrov: Juventus zdolal v šlágri Chelsea 1:0, rekordér Ronaldo spasil United

Tabuľku vedie s plným počtom 6 bodov Juventus, nasledujú Chelsea a Zeni.
29. september 2021, 11:07

Škriniara vyhlásili v Kyjeve za Hráča zápasu. Svoj výkon okorenil senzačným zákrokom

Na začiatku druhého polčasu predviedol kľúčový zákrok a zabránil Pedrosovi skórovať do odkrytej bránky.
28. september 2021, 23:11

Messi strelil prvý gól za PSG, Real šokujúco podľahol doma Šeriffu

Liverpool triumfoval v Porte, Atletico zvíťazilo v Miláne nad AC.
15. september 2021, 23:10

Inter so Škriniarom doma nestačil na Real Madrid, štvorgólový Haller zariadil triumf Ajaxu

Liverpool prehrával s milánskym AC 1:2, ale po prestávke zásluhou Mohameda Salaha a Jordana Hendersona otočil skóre.
14. september 2021, 21:01

Bayern deklasoval Barcelonu na Camp Nou, oslabený Manchester United prehral v Berne

Za Manchester opäť skóroval Cristiano Ronaldo.
26. august 2021, 19:36

Žreb LM: Škriniar proti Realu, v „áčku“ a v skupine E uvidíme súboje ako remeň

Žrebovalo sa zo štyroch výkonnostných košov.
25. august 2021, 23:14

Liga Majstrov: Salzburg uspel v play off, premiérovo postúpil aj Šeriff Tiraspoľ

Salzburg po domácej výhre 2:1 nad dánskym klubom Bröndby Kodaň uspel rovnakým výsledkom aj v odvete.
24. august 2021, 23:04

Liga Majstrov: Ferencváros neuspel v play off, na jeseň si zahrá skupinu EL

Do skupinovej fázy LM sa v utorok okrem Young Boys Bern prebojovali aj Benfica Lisabon a Malmö FF.