Zobrazujem články pre štítok liza-golden-bhojwani
19. september 2021, 15:04

Sagan vyhral preteky Okolo Slovenska, v záverečnej etape bol druhý

Na trati z Trenčianskych Teplíc do Trnavy zvíťazil Itamar Einhorn z Izraela (Israel Start-Up Nation), tretí bol Holanďan Cees Bol (DSM).
18. september 2021, 16:51

Okolo Slovenska: Sagan tretí v 3. etape a má žltý aj zelený dres, vyhral Halvorsen

Druhý skončil Austrálčan Kaden Groves (BikeExchange).
17. september 2021, 18:10

P. Sagan druhý v 2. etape Okolo Slovenska, vyhral Steimle

Správu budeme aktualizovať.
16. september 2021, 17:33

Peter Sagan druhý v 1. etape Okolo Slovenska, vyhral Hodeg

Tretí finišoval Juhoafričan Reinardt Janse van Rensburg (Qhubeka NextHash).
15. september 2021, 19:01

Prológ Okolo Slovenska vyhral Groves, P. Sagan desiaty

Vo štvrtok nasleduje 2. etapa dlhá 158,4 km so štartom a cieľom v Košiciach, ktorá ponúkne tri rýchlostné a štyri horské prémie.
18. august 2021, 11:50

Preteky Okolo Slovenska s hviezdnym obsadením. Okrem Petra Sagana príde aj štvornásobný víťaz TdF

Na programe je prológ a štyri etapy, ktoré prevedú cyklistov od východu krajiny až po západ.
19. september 2020, 15:46

V záverečnej etape Okolo Slovenska triumfovala Barbier, celkovým víťazom je Steimle

Zo slovenských pretekárov bol v celkovom poradí najlepší dvadsaťročný mladík Kubiš.
07. august 2019, 13:14

Na pretekoch Okolo Slovenska sa predstavia zvučné mená z piatich WorldTour tímov

Už 63. ročník pretekov Okolo Slovenska sa uskutoční od 18. do 21. septembra so štartom v Bardejove a cieľom v Senici.
16. september 2018, 15:18

Alaphilippe sa stal víťazom Okolo SR, bodovačka pre Haringa

Záverečná etapa bola šitá pre hromadný dojazd.
26. júl 2018, 14:50

Čo meno, to pojem. Quick-Step sa na Okolo Slovenska predstaví v hviezdnej zostave

V zostave Bory-Hansgrohe bude iba jeden Slovák.
30. november 2017, 16:04

Na Okolo slovenska sa predstaví aj Saganova Bora či Quick-Step Floors

Predbežnými etapovými mestami sú Poprad, Štrba/Štrbské Pleso, Dubnica nad Váhom, Nitra a Galanta.
07. jún 2017, 21:21

Slovinec Tratnik víťazom prológu Okolo Slovenska

Trať prológu zahŕňala rovinaté i technické pasáže a predstavilo sa na nej celkovo 13 našich cyklistov.
06. jún 2017, 16:52

Prestížne podujatie Okolo Slovenska štartuje už v stredu, tu je všetko podstatné

Rozpočet podujatia sa v porovnaní s minulým rokom zvýšil cca o 100.000 eur.