09. 10. 2017 13:55 | LAS VEGAS/METRO, ROCK

Sníval o brutálnom znásilnení a chválil sa, že zlo má v krvi. Povedala prostitútka

Prostitútka povedala, že sex s ním bol vždy veľmi agresívny a násilný, stále sníval o brutálnom znásilnení, za „služby“ jej platil niečo viac ako štyritisíc eur.

Stephen Paddock
Stephen Paddock Foto: TASR/AP

Šokujúca výpoveď prostitútky z Las Vegas: "Paddock odo mňa chcel, aby som fingovala brutálne znásilnenie." Chválil sa pritom, že sa narodil ako zlý človek.

Paddock, ktorý má na svedomí brutálnu vraždu 58 ľudí a poranenie viac ako 500 účastníkov festivalu v Las Vegas, stále zostáva obrovskou hádankou pre vyšetrovateľov. Otázka znie jednoducho. Prečo? Motív vraha je stále neznámy.

Vyšetrovatelia pátrajú všade, ukazuje sa, že jeho myseľ bola skazená. Po hazardných hrách a ťažkom pití mal vo zvyku zaplatiť obrovské sumy prostitútkam, aby naplnili jeho zvrhlé predstavy.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto. Foto: Shutterstock/plantic
 

Mladá, 27-ročná prostitútka vypovedala, že jej „klient“ často hovoril o konšpiračných teóriách a obviňoval vládu USA zo zorganizovania útoku na Dvojičky v roku 2001. Často sa vystatoval tým, že jeho otec bol kriminálnik a on sa už narodil ako zlý človek, že v jeho krvi je zlo.

Prostitútka povedala, že sex s ním bol vždy veľmi agresívny a násilný, stále sníval o brutálnom znásilnení, za „služby“ jej platil niečo viac ako štyritisíc eur. Všetko sa dialo v hotelových izbách.

 

Video:4.10.2018

Vyšetrovatelia brutálneho vyčíňania psychopata prišli s tézou, že iba pár dní pred vraždením sa Paddock oddával sexuálnym radovánkam. Teraz preverujú všetky možné prostitútky, ktoré s ním boli v kontakte, aby pomohli polícii pochopiť temný motív najbrutálnejšej streľby v histórii USA, ktorá navždy zničila životy desiatok ľudí, píše denník Metro.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?