17. 01. 2018 16:49 | BRATISLAVA/pg

Kamarátka a kolegyňa pašeráčky Terezy prehovorila o fotení v Pakistane

Dievčatá spojila práca.

Češka Tereza pri výsluchu.
Češka Tereza pri výsluchu. Foto: YouTube/Jamws Bond

Kamarátka českej pašeráčky Terezy, ktorú v Pakistane zadržali s deviatimi kilami heroínu, poskytla rozhovor Blesku o ich spoločnej kariére a zahraničných cestách. Simonu s Terezou spojila práca, spoločne cestovali za fotením do rôznych miest Európy. Podľa Simony sa tomu istému mala venovať aj v Pakistane, pričom tam nebola po prvýkrát.

Ona sama sa v krajine nachádzala tri týždne pred Terezou. „Bola som tam iba za účelom fotenia spodnej bielizne. Pózovala som aj v ich pakistanskom oblečení. Nešlo o nahé fotografie, je to arabská krajina. Vrátila som sa v poriadku. Zarazilo ma, čo sa s ňou stalo," uviedla Simona. O zadržaní Terezy, s ktorou sa poznala štyri roky, sa dozvedela z médií. 


ZDROJ: blesk.cz

Opísala dokonca aj ich posledný rozhovor. „Mala som ju vyzdvihnúť na letisku," povedala. Okrem toho Simona na Terezu prezradila aj to, že bola na potrate. S kým dieťa čakala, vraj nevedela. „Neviem, či to bolo s tým Pakistancom alebo s nejakým iným priateľom."

Terezu kamarátka opísala ako dievča s dobrým srdcom, no po incidente s heroínom na ňu zmenila názor. „Jej reakcia mi neprišla normálna. Ak niekomu hrozí doživotie alebo trest smrti, nebude sa usmievať tak, ako to robila ona," dodala. Simona narážala na fotografiu, na ktorej Simona s úsmevom na tvári pózovala s colníkom a ďalšími dvoma ľuďmi. 

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?