18. 01. 2018 08:12 | BRATISLAVA/kacs

Pašeráčka Tereza ponúkala svoje telo vo Švajčiarsku. Majiteľom erotického klubu je Slovák

Pracovala v erotickom salóne Schweden Girls v Thun.

Češka Tereza H. čaká v pakistanskom väzení na súdny proces.
Češka Tereza H. čaká v pakistanskom väzení na súdny proces. Foto: TV Markíza

Tereza H., ktorá kvôli pašovaniu heroínu sedí v pakistanskej cele, bola súčasťou biznisu, v ktorom lietajú veľké peniaze. Ponúkala svoje služby v erotických salónoch vo Švajčiarsku. Odmeny za ne ale nešli len jej, ale aj podnikateľke z Česka.

Češka a jej slovenský partner rozbehli vo Švajčiarsku obrí biznis. V mestách Thun a Montreaux podnikajú v erotickej oblasti. A zarábajú veľké peniaze. Tie im zabezpečovala aj pašeráckej Tereza, ktorá pre ich podniky pracovala, píše tn.cz.

Do redakcie sa ozval muž, ktorý pod zárukou anonymity dodal ďalšie informácie. "Majitelia tohto nevestinca sú H.H, pôvodom zo Slovenska a jeho manželka D.F pôvodom z ČR. Vlastnia dve erotické štúdiá - Schweden Girls v Thun a Riviera Girls v Montreaux. A to, že nie sú kupliermi? To záleží na uhle pohľadu, ale každopádne si berú 50% zo zárobku," tvrdí zdroj.

Zamestnankyňa Schweden Girls denníku Blesk potvrdila, že pre nich pracovala aj Tereza s kamarátkou Simonou. Erotické štúdio na svojom webe ponúka niekoľko mladých žien, ktoré "liečia bozkami, milujú muža a každá ponúka iné služby."

Cenník sa pohybuje medzi 100 švajčiarskych frankov (85 eur) a 300 švajčiarskych frankov (255 eur). Záleží na službe a tiež na jej dĺžke - v ponuke sú "rýchlovky" na 15 minút, ale aj hodinové služby.

Zamestnanci sa ale proti informáciám, ktoré sa objavili v médiách, ohradzujú. "Majiteľ zvažuje právnikov, pretože o nás médiá píšu škaredé veci. To nie je normálne. Nie je bordelmama, ja nie som žiadna kupliarka," povedala TN.cz žena z Česka, ktorá zdvihla telefón vo švajčiarskom nočnom klube Schweden Girls. S médiami podnik nechce vôbec komunikovať, žena telefonát ukončila, bez toho, aby bolo možné položiť ďalšie otázky.

Colníci dvadsaťjedenročnú Terezu H. zadržali na letisku v pakistanskom Láhaure minulú stredu dopoludnia. V kufri objavili deväť kíl heroínu. Češka už sedí vo vyšetrovacej väzbe a čaká na súd.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?