22. 01. 2018 08:13 | BRATISLAVA/kacs

Kamarátke pašeráčky Terezy sa vyhrážajú smrťou

Celú situáciu už rieši polícia.

Tereza a jej kamarátka.
Tereza a jej kamarátka. Foto: tn.cz/Facebook

Pašeráčka Tereza je spájaná so Simonou a treťou kamarátkou Míšou, ktorá sa na sociálnej sieti zverila, že sa jej niekto vyhráža smrťou. Rieši to polícia, píše tn.cz.

"Ešte jeden jedinýkrát sa mi niekto bude vyhrážať smrťou, tak to dávam na trestné konanie, to vám garantujem," napísala Michaela. Nie je jasné, či sa jej niekto vyhráža kvôli Tereze. Podľa spoločných fotiek si zrejme ale boli blízke.

"Ja som to ignorovala, ale čo je veľa, to je príliš. Jasné, že tí hrdinovia sú z môjho okolia a píšu z fake profilu. Ale IP adresa je zradná," dodala. "Tým ľuďom je to jedno, čo povedia. Chcú len ublížiť, ale mne nie je jedno, že nejaký 25-ročný honim * r bývajúci u rodičov nerozdýchává, že som ho pred 5 rokmi odmietla a teraz robí peklo a píše mi, že ak nebude spravodlivosť, zariadi to on," napísala Michaela.

"To je jedno. Ja som to sem dala len, aby si to prípadní adepti na podobné správy mohli rozmyslieť," dodala s tým, že celú situáciu už rieši polícia.

Dvadsaťjedenročnú Terezu H. zadržali colníci na letisku v pakistanskom Lahore minulú stredu. V kufri u nej objavili deväť kíl heroínu. Celá kauza je veľkou témou u našich českých susedov, ale aj v Pakistane. "Pašeráčke heroínu sa dostáva takého veľkého rešpektu," povedal televízny hlásateľ Saifan Khan. "Najmenej tri bezpečnostné zložky bojujú o to, kto povedie vyšetrovanie. Nadšenie je pochopiteľné a očakávam najväčšiu možnú efektivitu od našich chlapcov," bavia sa nad touto snímkou ľudia.

Tereza pózuje na fotografii s colníkmi.
Tereza pózuje na fotografii s colníkmi. Foto: Twitter/Daaniyal
 

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?