24. 05. 2018 11:27 | LÁHAUR/pg

Pašeráčka Tereza napísala z väzenia ďalší list: Chcela som to ukončiť

Na piatich stranách tentoraz oveľa otvorenejšie reagovala na to, čo sa o nej popísalo.

Pašeráčka Tereza na súde.
Pašeráčka Tereza na súde. Foto: Facebook/Reprofoto: Daily Pakistan Global

Česká pašeráčka Tereza, ktorá už takmer pol roka sedí v pakistanskom väzení za pašovanie deviatich kilogramov heroínu, denníku Blesk zaslala v poradí už druhý list opisujúci jej život za mrežami.

Na piatich stranách tentoraz oveľa otvorenejšie reagovala na to, čo sa o nej popísalo. Odmietla, žeby svoju situáciu vnímala bez emócií, ako to mohlo vyzerať jej vystupovaním pred súdom, kam vždy dorazila ako hollywoodska hviezda so žiarivým úsmevom.

„Nie je to tak. Nebudem však hovoriť, ako to psychicky nezvládam. Ako ma tu na začiatku ponižovali a ako som to chcela v januári celé ukončiť. Ľudia si povedia, že si za to môžem sama. Z polovice majú pravdu, mala som ostať doma," napísala Blesku.

Zábery z prvých pojednávaní ukazujú, že vtedy bezstarostne určite nepôsobila. Po dvoch týždňoch za mrežami prišla skleslá a so slzami v očiach. Neskôr však začala pôsobiť sebavedomejšie.

„Som pozitívny človek a všetko beriem s humorom. Nádej umiera posledná. Ak ma sudca odsúdi na trest smrti alebo doživotie, potom budem plakať. A možno aj na kameru. Zatiaľ sa snažím myslieť na to, že tam vonku na mňa čakajú," odkázala.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?