02. 10. 2018 10:00 | LONDÝN/TASR

Matka vojvodkyne Kate šokovala Britániu. Za všetko môže strašidelný kostým

Vo svojom internetovom obchode ponúkala na predaj kostým zombíckej princeznej.

Carole Middleton
Carole Middleton Foto: TASR

Carole Middletonová, matka manželky britského princa Williama, vyvolala u časti Britov pobúrenie za to, že v internetovom obchode svojej spoločnosti Party Pieces ponúkala medzi kostýmami pre Halloween aj kostým zombíckej princeznej.

Kostým "Zombie Sleeping Princess" sa predával za 10,99 Ł (12,40 €) a pozostával z diadému a ružovkastých saténových šiat, ktoré majú na sebe "krvavé" škvrny a na živôtiku ešte aj potlač v podobe odhalených vnútorných orgánov a krvi.

Kostým zombie princeznej
Kostým zombie princeznej Foto: jokeshop.ie
 

Pre Simone Simmonsovú - blízku priateľku Williamovej matky, princeznej Diany, ktorá 31. augusta 1997 podľahla práve poraneniu hrudnej dutiny a perforácii pľúcnej žily zlomeným rebrom - je tento kostým škandalózny a nevkusný. Podľa nej Carole Middletonová ním "dosiahla dno".

V rozhovore pre britský denník The Sun vyjadrila Simmonsová presvedčenie, že "ľudia budú túto stránku (Middletonovej obchodu) bojkotovať".

Viaceré britské denníky kontaktovali rodičov vojvodkyne z Cambridgea, tí však odmietli záležitosť komentovať. Medzičasom bol zombícky kostým princeznej stiahnutý z predaja.


Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?