13. 08. 2019 06:00 | LONDÝN/kc

Hádka medzi šoférmi sa skončila hrozivým zranením. Žena zostala zakliesnená medzi autami

Muž podľa polície zrazil ženu úmyselne.

Žena zostala zakliesnená medzi dvomi autami.
Žena zostala zakliesnená medzi dvomi autami. Foto: twitter/Deepak Anand

Hádka medzi šoférmi sa skončila hrozivým zranením 40-ročnej ženy, ktorá zostala zakliesnená medzi dvomi autami. Incident sa odohral v nedeľu večer neďaleko Buckinghamského paláca v centre Londýna.

Všetko sa začalo hádkou, keď žena vystúpila zo svojho auta a riešila slovný konflikt s ďalším šoférom. V neprehľadnej situácii do nej narazil modrý Range Rover, pričom ju pritlačil o čierny mercedes, ktorý sa predtým zrazil s dvojposchodovým autobusom. Informoval o tom portál Daily Mail.

Žena kričala od bolesti a na mieste vypukla panika. Svedok incidentu na kameru v mobile zachytil, ako neznámy muž po krátkom zápase vyhodí zo sedadla Range Roveru šoféra a s vozidlom vycúva, aby uvoľnil zakliesnenú ženu.

Zranená štyridsiatnička následne v agónii spadla na zem, kde zostala ležať až do príchodu záchranárov. Hrozivú scénu celý čas sledovali aj deti v autobuse.

Polícia uviedla, že podľa svedkov všetko nasvedčovalo tomu, že vodič Range Roveru ženu zrazilo úmyselne. Muž sa pri zatýkaní bránil a policajti ho museli spacifikovať pomocou elektrického paralyzéru. Polícia neskôr uviedla, že agresor jazdil napriek tomu, že mu zabavili vodičský preukaz.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?