07. 07. 2020 17:00 | ŠANGHAJ/jh

Škandál v preslávenej reštaurácii: Hostia našli v jedle zuby z protézy

Dva umelé zuby zrejme vypadli jednému z kuchárov.

Hostia reštaurácie si našli v jedle zuby
Hostia reštaurácie si našli v jedle zuby Foto: ENEX

Známa šanghajská reštaurácia sa ocitla na titulkách miestnych novín, no majiteľ z toho nadšený nie je. Zákazníci si totiž v jedle našli umelé zuby, uviedla televízia RTS.

Pani Huangová pripravila svojmu synovi narodinovú oslavu v populárnej reštaurácii Lanxin. Približne 10 rodinných príslušníkov sa tešilo na vychýrené jedlo, ale čakala ich studená sprcha. Strýko pani Haungovej takmer prehltol dva umelé zuby. Nachádzali sa v mise s duseným bravčovým.

Zvyšok rodiny okamžite prešla chuť do jedla. „Každý z nás ochutnal z toho mäsa, no môj strýko mal aj nechutný prídavok. Boli to dva zuby," prezradila pani Huangová. Okamžite zavolali obsluhu a sťažovali sa.

„Povedal som im, že ja žiadnu protézu ani umelé zuby nemám. Ako dôkaz som to ukázal aj policajtovi, ktorý prišiel na miesto túto situáciu riešiť. Potom odišiel," uviedol strýko pani Huangovej.

Majiteľ reštaurácie odmietol priznať za vzniknuté nepríjemnosti zodpovednosť a tvrdil, že to nie je ich chyba. Problém sa tak ale nevyriešil. Rodina sa preto obrátila na príslušné orgány, ktoré sa prípadom budú zaoberať.

 

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?