17. 07. 2020 13:40 | BRNO/TASR

VIDEO: Čierny pasažier vyskočil z trolejbusu, následne ho zrazilo auto

Muž je podozrivý z priestupku a za jeho útek pred revízorom mu hrozí pokuta.

Fotografia čierneho pasažiera.
Fotografia čierneho pasažiera. Foto: Facebook/ Policie České republiky

Nešťastná zhoda okolností sa odohrala v Brne. Pravdepodobne strach z pokuty od revízora donútil čierneho pasažiera vyskočiť z trolejbusu. V rýchlosti si však nevšimol idúce auto a skočil mu rovno do cesty. Zaujímavé je, že zrážka ho nezastavila a on sa rozbehol ďalej.

Celý incident zverejnila česká polícia na sociálnej sieti, muža zachytila kamera na trolejbuse. Muž v ružovej košeli nastúpil, usadil sa a akonáhle si uvedomil, že sa vo vozidle kontroluje platnosť cestovných lístkov, pripravil sa na útek. Zaskočeného revízora takmer zhodil pri svojom rýchlom výstupe.

Prečítajte si aj: Žralok stiahol z rybárskej lode do mora iba desaťročného chlapca

Popri trolejbuse práve prechádzalo červené auto, ktorému čierny pasažier pristál na kapote. Ani to však muža nezastavilo. Ledva si pozbieral vypadnuté veci a utekal ďalej.

„Šoférovi spôsobil na mieste škodu vo výške 15-tisíc českých korún. Žiadame svedkov dopravnej nehody, aby sa prihlásili na linke 158," povedal hovorca policajného zboru Petr Vala. Muž je podozrivý z priestupku a za jeho útek pred revízorom mu hrozí pokuta. K incidentu došlo na zastávke Semilasso.

Záznam z trolejbusu si môžete pozrieť tu:

Chtěl utéct před revizorem a způsobil dopravní nehodu

Očividně černé svědomí měl cestující jedoucí odpolední brněnskou tramvají, aby se vyhnul jisté pokutě, rozhodl se revizorovi bleskově utéct. Jenomže daleko nedoběhl, hned u zastávky ho totiž srazil projíždějící automobil. Hledáme viníka dopravní nehody. Znáte ho? Volejte 158. https://www.policie.cz/clanek/utikal-pred-revizorem-srazilo-ho-auto.aspx

Uverejnil používateľ Policie České republiky Piatok 17. júla 2020

Zdroj: Facebook/ Policie České republiky

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?