07. 11. 2020 07:00 | MEXIKO/jh

Instagramová kráska zmizla po nástupe do lietadla. Neskôr ju našli mŕtvu

Modelka sa viac už rodine neozvala.

Modelku Adrianu našli mŕtvu v Mexiku
Modelku Adrianu našli mŕtvu v Mexiku Foto: Adriana Murrieta/Instagram

Mexická polícia vyšetruje záhadnú smrť modelky a influencerky Adriany Murriety Trevinovej (†29). Hviezda sociálnej siete Instagram zmizla po tom, čo nastúpila do lietadla v meste Culiacán v Mexiku. Mala namierené do Guadalajary, no už sa viac rodine neozvala,uviedol portál The Daily Star.

Modelkini príbuzní nahlásili jej zmiznutie na polícii. Na sociálnych sieťach zverejnili prosbu o pomoc pri pátraní. O niekoľko dní neskôr našli Adrianu mŕtvu.

„Priali sme si, aby sme vás mohli informovať o inom konci pátrania, alebo aspoň o menej bolestivom," napísala na sociálnej sieti sestra modelky Freya. Oznámila tak Adrianinu smrť.

Polícia zatiaľ médiám nezverejnila podrobnosti, tak nie je jasné, či Adriana zomrela násilnou smrťou. V prípade nariadili súdnu pitvu, ktorá môže objasniť okolnosti smrti.

V mexickom štáte Jalisco za tento rok evidujú 39 vrážd žien. Zmiznutie Adriany bolo nahlásené iba niekoľko týždňov po tom, čo uniesli modelku Yesseniu Estafaniu Alvaradovú pri nakupovaní. Dvadsaťštyriročná modelka bola nezvestná mesiac. Polícia jej telo našla v masovom hrobe.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?