27. 01. 2021 16:47 | SONORA/kc

Žiarlivá žena dobodala manžela pre fotky s milenkou. Nespoznala, že na záberoch je ona

Incident mohol dopadnúť ešte horšie, keby sa manželovi nepodarilo ženu odzbrojiť.

Eleonora R. po zadržaní na policajnej stanici.
Eleonora R. po zadržaní na policajnej stanici. Foto: zdroj: Twitter/PESP Sonora

Polícia v mexickom meste Sonora sa zaoberá mimoriadne neobvyklým prípadom manželskej hádky, ktorá sa takmer skončila tragédiou.

Žena, ktorú mexické média označujú iba ako ako Eleonoru R., zo žiarlivosti s kuchynským nožom napadla svojho manžela Juana R., ktorému predtým v mobilnom telefóne našla fotografie sexuálnych hier s údajnou milenkou. To, že išlo o krutý omyl, sa dozvedela, až keď už bolo neskoro.

Kým sa jej muž snažil vysvetliť, že sa na snímkach nespoznala, rozzúrená žena mu stihla spôsobiť niekoľko bodných rán na rukách aj nohách.

Hluk zalarmoval susedov, ktorí privolali políciu a záchranárov. Ženu na mieste zadržali a zraneného muža previezli do nemocnice. Presný rozsah jeho zranení úrady nezverejnili.

Incident mohol dopadnúť ešte horšie, keby sa manželovi nepodarilo ženu odzbrojiť, čím jej v podstate zachránil život.

Juan neskôr v rozhovore pre mexické médiá vysvetlil, že v mobilnom telefóne mal fotografie, ktoré vznikli ešte predtým, ako so ženou začali oficiálne tvoriť pár. Jeho, v súčasnosti už manželka, vtedy bola štíhlejšia a mala na tvári silný mejkap. To spôsobilo, že sa nespoznala a v návale hnevu si snímky nepozrela poriadne. Juan si snímky stiahol do telefónu iba nedávno, keď ich objavil v starom e-maile.

zdroj: Twitter/MT _enMEXICO

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?