31. 05. 2021 13:45 | LONDÝN/jh

Prvé snímky ženáča Johnsona: Nevesta mala jednoduché šaty, veniec a bosé nohy

V sobotu (29.5.) sa britský premiér tajne oženil.

Boris Johnson sa tretíkrát oženil
Boris Johnson sa tretíkrát oženil Foto: TASR/AP

Britský premiér Boris Johnson (56) šokoval. V sobotu (29.5.) sa tajne tretíkrát oženil. Pôvodne na verejnosti uviedol, že svadba so snúbenicou Carrie Symondsovou (33) sa bude konať budúci rok.

Pozrite sa, ako to známemu páru seklo. Nevesta mala jednoduché šaty, kvetinový veniec na hlave a na niektorých fotografiách má bosé nohy.

Ako uviedol portál Daily Mail, mladá nevesta britského premiéra mala šaty z dielne návrhára Christosa Costarellosa v hodnote 2 870 libier, ktoré si však požičiavala a za prenájom zaplatila iba 45 libier. Pre médiá sa vyjadrila stručne: „Som veľmi, veľmi šťastná." Boris Johnson mal oblečený čierny oblek a modrú kravatu.

Carrie mala na hlave veniec zo živých kvetov a na záhradnej oslave bola bosá. Aspoň tak zapózovala fotografovi a túto snímku zverejnil na sociálnej sieti britský konzervatívny politik James Cleverly. Boris Johnson si za svojho svedka vybral brata Lea a na malej svadbe sa tiež zúčastnili aj jeho ďalší súrodenci.

Novomanželia sa rozhodli iba pre menšiu svadbu, aby dodržali epidemiologické nariadenia. V roku 2022 plánujú väčšiu hostinu a tiež svadobnú cestu.

Tajná svadba sa konala v sobotu popoludní v katolíckej Westminsterskej katedrále v Londýne. Chrám pre polhodinový obrad úplne uzavreli a pozvaných hostí o ňom informovali len krátko vopred. Prítomný mal byť aj ročný syn páru Wilfred.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?