25. 08. 2020 06:00 | VEĽKÁ BRITÁNIA/tvnoviny.sk, lm

Muž sa zamiloval do expriateľa svojej dcéry. Plánujú svadbu aj dieťa

Barrie a Scott totiž nielenže chystajú svadbu, ale sa stanú aj rodičmi.

Muž sa zamiloval do expriateľa svojej dcéry. Plánujú svadbu aj dieťa
Muž sa zamiloval do expriateľa svojej dcéry. Plánujú svadbu aj dieťa Foto: Instagram / donbarrie

Zamiloval sa do expriateľa svojej dcéry a plánuje si s ním založiť rodinu. Multimilionár Barrie Drewitt-Barlow (50) z Veľkej Británie už svojho partnera Scotta Hutchinsona (25) požiadal o ruku počas dovolenky v Chorvátsku, na ktorej s nimi bola aj Barrieho dcéra a Scottova bývalá priateľka Saffron (20). Píše The Sun.

Zamotaný príbeh bude mať čoskoro nečakané rozuzlenie. Barrie a Scott totiž nielenže chystajú svadbu, ale stanú sa aj rodičmi. Náhradná matka im už o niekoľko týždňov porodí dievčatko.

Zdroj: Instagram/donbarrie

Barrie a jeho bývalý manžel Tony sa preslávili v roku 1999. V Británii sa stali prvým homosexuálnym párom, ktorému sa podarilo zoficiálniť rodičovstvo. Dvojičky, dcéru Saffron a syna Aspena, im vtedy vynosila náhradná matka a po niekoľkomesačnom boji im obom úrady oficiálne priznali otcovstvo.

Po 32 rokoch manželstva sa pár rozviedol, no naďalej bývajú v spoločnosm dome na Floride. Spolu majú dokopy päť detí.

Barrie a jeho exmanžel Tony:

Zdroj: Instagram/drewittbarlow

Barrie sa neskôr zamiloval do mladučkého Scotta, bývalého priateľa svojej dcéry Saffron. Po niekoľkomesačnom randení ho o ruku požiadal na lodi počas dovolenky na chorvátskom ostrove Hvar, kde s nimi dovolenkovala aj Saffron. „Sme šťastní, chceme spolu vychovávať naše deti a na tom jedinom nám záleží. Ak to ľudia nechápu, tak je to ich problém, nie náš,“ tvrdí Barrie.

Zdroj: Instagram/donbarrie

Päťdesiatročný milionár plánuje Scotta nasťahovať do domu, kde žije aj jeho bývalý partner Tony a ich spoločné deti. Tony sa dokonca stane krstným otcom ich dcérky, ktorá sa má narodiť v októbri.

Barrieho dcéra Saffron:

Zdroj: Instagram/donbarrie

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?