14. 09. 2020 09:00 | BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

Top kvalita bez kompromisov. Kamenné koberce vydržia desiatky rokov

Každý povrch je pritom orginálny.

Kamenné koberce vydržia desiatky rokov.
Kamenné koberce vydržia desiatky rokov. Foto: TOPSTONE

Kamenné koberce sa v tomto roku tešia veľkému záujmu. Majú nešmykľavý povrch, jednoducho sa udržujú a pôsobia prirodzene. Práve teraz je ideálne počasie k tomu, položiť si kamenný koberec pri svojom dome, firme či na záhradu. Preto pokiaľ uvažujete o zmene a hľadáte niečo výnimočné, čo vám vydrží naozaj desiatky rokov, čítajte s nami ďalej.

Špecialistom v odbore kamienkových dlažieb a podláh je už takmer štvrť storočia spoločnosť TOPSTONE. Ich kamenný koberec je v exteriéri skvostným, netradičným a originálnym riešením spevnenia povrchu, vďaka čomu vás už nečaká žiadna zarastená dlažba pred domom, šmykľavé schody zo záhrady alebo nevzhľadné okolie bazéna. To platí aj pre využitie vo firmách či mestských priestranstvách:

● Každý povrch bude orginálny

● Variabilita povrchov podľa priania

● Jednoduchá renovácia povrchov

Kamenné koberce vydržia desiatky rokov
Kamenné koberce vydržia desiatky rokov Foto: TOPSTONE
 

TOPSTONE kamenný koberec pre exteriér je ideálnou finálnou variantou nie len pre nový povrch ale aj pre obmenu či renováciu starých či inak užívateľsky nevyhovujúcich plôch. Jedinečný vzhľad tohto povrchu zaujme na prvý pohľad svojou originalitou, naviac umožňuje mnohé variácie a kombinácie dekorov či mozaík. S vhodnými doplnkami vytvorí zaujímavý a jedinečný design.

Prvotriedne materiály (živice) s certifikáciou

Kamenný koberec TOPSTONE je zmesou unikátneho certifikovaného spojiva EpoStone a prírodných riečnych či mramorových kamienkov. Kvalita povrchu TOPSTONE súvisí so špeciálnou živicou s certifikáciou vývoja a unikátnych pevnostných parametrov.

Kvalita bez kompromisov

A čím sú výnimočné práve produkty značky TOPSTONE? Exteriérový kamenný koberec TOPSTONE vyniká týmito vlastnosťami :

● Mrazuvzdornosť

● Protisklznosť

● Vodepriepustnosť

● Vysoká odolnosť

● Odolnosť voči soliam a chemikáliám

● Nedochádza ku kapilárnemu vzlínaniu

● Dobrá tepelná vodivosť

● Povrch bez špár

● Dlhá životnosť

● Krokový útlm

● Jednoduchá údržba

● Jednoduchá a rýchla realizácia

● Jednoduchá tvarovateľnosť

● Ekologická nezávadnosť

All Inclusive pre všetkých

All inclusive - služby od A do Z

Spoločnosť TOPSTONE ponúka takzvané all inclusive služby, čo zákazníci vo veľkom oceňujú.

Kamenné koberce vydržia desiatky rokov
Kamenné koberce vydržia desiatky rokov Foto: TOPSTONE
 

„Každému dopytu sa detailne venujeme tak, že ju profesionálne spracujeme, doporučíme riešenie a vyhodnotíme všetky možnosti. Na prianie spracujeme vizualizáciu, do ktorej spoločne zakomponujeme designové prvky a dekory," uviedol za spoločnosť Marek Ondra zo spoločnosti TOPSTONE.

U zákazníka potom špecialisti zákazku zrealizujú a predajú k spokojnému užívaniu. V prípade záujmu povrch po 2 rokoch skontrolujú a zrevitalizujú.

Všetky prednosti kamenných kobercov a povrchov TOPSTONE možno využiť nie len v exteriéri, ale tiež v interiéri v rámci systému TOPSTONE interiér. Kamienkové podlahy sú rovnako ako vonkajšie povrchy nie len designovo zaujímavé, ale najmä praktické a zdravotne nezávadné. TOPSTONE je skrátka unikátne a poctivé riešenie s výnimočne dlhou životnosťou.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?